Rzeszów: 35-latek zgwałcił 22-latkę. Zwabił ją do samochodu!

2020-07-31 9:15 Sylwia Indycka-Rosół
Rzeszów: 35-latek zgwałcił 22-latkę. Zwabił ja do samochodu!
Autor: Pixabay

Mężczyzna został zatrzymany i przebywa w areszcie. Usłyszał zarzut gwałtu i bezprawnego pozbawienia wolności. Grozi mu do 12 lat więzienia. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

35-latek zgwałcił 22-latkę z Rzeszowa

35-letni Artur R. jest podejrzany o zgwałcenie 22-latki z Rzeszowa. Mężczyzna miał zwabić ofiarę do samochodu i przemocą doprowadzić do obcowania płciowego:

- Przedmiotowe zdarzenie miało mieć miejsce w godzinach wieczornych na terenie Rzeszowa, kiedy to Artur R. pytając o drogę „zwabił” pokrzywdzoną do swojego samochodu. Wówczas to, uniemożliwiając jej opuszczenie pojazdu, udał się z nią do jednej z podrzeszowskich miejscowości gdzie, stosując przemoc fizyczną doprowadził ww. pokrzywdzoną do obcowania płciowego - wyjaśnia Paweł Król, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Po wszystkim Artur R. odwiózł 22-latkę do Rzeszowa. Ofiara powiadomiła służby zaraz po tym, gdy wysiadła z samochodu mężczyzny.

35-latek został zatrzymany 19 lipca. Usłyszał zarzuty gwałtu i bezprawnego pozbawienia wolności. W czasie przesłuchania do wszystkiego się przyznał. Trafił do aresztu na okres trzech miesięcy.

Arturowi R. grozi teraz do 12 lat więzienia.

Posłuchaj o powodach dka których warto jeść zupę. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Kolizja ciężarówki w Warszawie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.