Ciekawostki

Tajemnicze miejsca na Podkarpaciu. Kryją masę tajemnic i są pełne zagadek

2024-04-19 15:38

Podkarpacie skrywa wiele tajemnic. To właśnie tutaj Adolf Hitler miał spotkać się w Mussolinim. W województwie podkarpackim znajdziemy nawet piramidy, na wzór tych Cheopsa. Zobacz, jakie tajemnicze miejsca na Podkarpaciu możesz odwiedzić i poznać ich nietypową hostorię.

Na Podkarpaciu są nawet piramidy 

Podkarpacie skrywa wiele tajemnic, których pewnie i tak nigdy się nie rozwiążemy. To sprawia, że takie miejsca są intrygujące i przyciągają wielu turystów. Na mapie województwa podkarpackiego są też takie tajemnicze miejsca, które można odwiedzić. Zachęcają do tego swoją nie do końca znaną historią i przede wszystkim zaciekawiającym wyglądem! Wiedzieliście, że na Podkarpaciu są nawet piramidy? Tych jest nawet kilka! Największa (około 3 metrów wysokości) odwzorowana jest na kształt piramidy Cheopsa. Stworzono ją w skali 1:50. Gdzie są pozostałe? Jakie są inne tajemnicze miejsca na mapie województwa podkarpackiego?

CZYTAJ TAKŻE: Te miejsca na Podkarpaciu są na liście UNESCO. Musisz je zobaczyć!

Tajemnicze miejsca na Podkarpaciu

Okazuje się, że niektóre z miejsc, które znalazły się w tym zestawieniu mogą wywołać gęsią skórkę. To miejsca kultu religijnego, czy część ciemnej karty historii. Co to za miejsca i czy znałeś ich historię? Przekonaj się zaglądając do naszej galerii: