Sylwestrowa zabawa na rzeszowskim lodowisku? To możliwe!

i

Autor: Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa

Sylwestrowa zabawa na rzeszowskim lodowisku? To możliwe!

2021-12-28 14:49

Połączyć sylwestrową noc z kręceniem piruetów na lodzie? Nic prostszego, wystarczy wyskoczyć w nocy na lodowisko, które znajdziecie w rzeszowskim parku Sybiraków – te w Sylwestra będzie otwarte aż do 1 w nocy. A na chwilę przed północą będziecie mogli obejrzeć pokaz laserowy, przygotowany przez Estradę Rzeszowską

To bardzo nieoczywiste, ale wspaniałe połączenie! Sylwester przy dźwiękach najlepszej muzyki na rzeszowskim lodowisku. Taka impreza to szansa, żeby aktywnie wejść w Nowy Rok. Pamiętajcie, lepiej nie zaliczyć wywrotki równo o północy, bo źle to będzie wyglądało, jeśli ktoś w 2022 rok wejdzie „na lodzie”. W dodatku, jeśli macie w planach na sportowo rozpocząć Nowy Rok na ślizgawce, chwilę przed północą - dokładnie o 23:45 będziecie mogli obejrzeć fantastyczny i zapierający dech w piersiach pokaz laserowy, przygotowany przez Estradę Rzeszowską. Lodowisko w parku sybiraków jest otwarte codziennie od godziny 10:00.

CZYTAJ TAKŻE: Alberto Giuliani żegna się z Asseco Resovią Rzeszów. W jego miejsce Marcelo Mendez

Sylwester w Rzeszowie: Jakie atrakcje?

Niemal w całej Polsce zrezygnowano w tym roku z organizowania miejskich Sylwestrów. Tak będzie też w Rzeszowie. Nie będzie koncertów i hucznego świętowania Nowego Roku, ale niedawno Estrada Rzeszowska poinformowała o wydarzeniach, które w Sylwestra odbędą się w naszym mieście.

  • Mapping Pomnik Czynu Rewolucyjnego o godzinie 21.00
  • Pokazy laserów o godzinie 23:45 w Parku Sybiraków, o północy na Rynku
  • Dron Show na Podpromiu o godzinie 00:25
Aplikacja e-parking Rzeszów już działa!