Samochód Google Street View pojawi się na Podkarpaciu. W jakich miastach?

i

Autor: pixabay.com

Informacje

Samochód Google Street View pojawi się na Podkarpaciu. W jakich miastach?

2023-06-05 11:49

Większość z nas korzysta z Map Google Street View. Google planuje przeprowadzenie aktualizacji, w związku z czym na ulicach całej Polski pojawią się wyposażone w specjalne kamery samochody. Dotyczy to także Podkarpacia. Gdzie u nas możemy spodziewać się jedynych w swoim rodzaju pojazdów?

Spis treści

  1. Samochody Google Street View na Podkarpaciu
  2. W jakich miastach na Podkarpaciu pojawią się samochody Google Street View?

Samochody Google Street View na Podkarpaciu

Już niedługo na ulicach polskich miast pojawią się samochody Google Street View, które będą miały za zadanie uaktualnienie znajdujących się w sieci zdjęć poszczególnych ulic. Aktualizacja map dotyczyć będzie także Podkarpacia, w związku z czym w naszym regionie również możemy spodziewać się specjalnych pojazdów, które będą wykonywały zdjęcia. Po odpowiedniej obróbce będą one umożliwiały nam wirtualną wycieczkę po polskich miastach. To przydatna funkcja, która niejednokrotnie pozwala nam na zobaczenie interesującego nas miejsca, budynku czy miejscowości, do której się wybieramy. Jeżeli ktoś chciałby znaleźć się na fotografiach Google Street View, musi czekać na samochody Google. Do listopada 2023 roku będą one wykonywały swoje zadania, pojawiając się w wielu miastach, w tym również na Podkarpaciu.

W jakich miastach na Podkarpaciu pojawią się samochody Google Street View?

Gdzie na Podkarpaciu pojawią się samochody Google Street View? Nie ominą oczywiście stolicy województwa. Mieszkańcy Rzeszowa już niebawem mogą wypatrywać pojazdów z napisem Google. To jednak nie jedyne miejsce, gdzie dokonywana będzie aktualizacja zdjęć. Kamery pojawią się również w Przemyślu, Krośnie oraz Sanoku.

ZOBACZ: TE LODZIARNIE W RZESZOWIE MAJĄ NAJLEPSZE OCENY!

Czego szukali Polacy? 2022 rok w Google