Znalazła połowę jaszczurki w mixie sałat. Niesmaczne nagranie na Tik Toku

i

Autor: @lost girl/TikTok

Wydarzenia

Znalazła połowę jaszczurki w mixie sałat. Niesmaczne nagranie na Tik Toku

2023-05-19 15:27

Mieszkanka Rzeszowa dokonała niesmacznego odkrycia w jednym z mixów sałat z Lidla. Jak relacjonowała, po rozpoczęciu jedzenia zza liści wyłoniła się przecięta na pół jaszczurka! Kobieta wpadła w panikę. Potem wyrzuciła jedzenie do śmieci, a te wyniosła z domu. Na Tik Toku pojawiło się nagranie z całego zajścia.

Spis treści

  1. Połowa jaszczurki w mixie sałat z Lidla
  2. Lidl komentuje sprawę: poprosiliśmy o przesłanie szczegółów

Połowa jaszczurki w mixie sałat z Lidla

Pani Julia, mieszkanka Rzeszowa znalazła w mixie sałat z Lidla przeciętą na pół jaszczurkę. Jak relacjonowała dla „Gazety Wyborczej”, feralne opakowanie kupiła w sklepie przy ul. Krakowskiej. Kobieta z zakupionej sałaty zrobiła sałatkę do obiadu, co można zobaczyć na nagraniu. Jednak przy jej robieniu nie zauważyła połowy gada. Dopiero podczas jedzenia zza liści ukazała jej się część jaszczurki. Jak mówiła „GW”, wpadła w panikę, która trwała około 10 minut. Nagranie z tego zajścia zostało umieszczone na Tik Toku:

Lidl komentuje sprawę: poprosiliśmy o przesłanie szczegółów

„GW” zapytała Lidl Polska jak to możliwe, że w opakowaniu znalazła się połowa jaszczurki. Nie jest to bowiem mały fragment, a jak widać po nagraniu – dość duży.

Nigdy wcześniej nie otrzymaliśmy zgłoszenia dotyczącego takiego zagadnienia – zapewnia dla „GW” Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Dodała, że sieć nawiązała już kontakt z kobietą. - Nasz dział obsługi klienta nawiązał już kontakt w tej sprawie z klientką - m.in. poprosiliśmy o przesłanie szczegółów dot. produktu. W przypadku zgłoszenia na naszą infolinię nieprawidłowości dotyczących artykułów kluczowe jest przekazanie pełnych danych. Prosimy klientkę o przesłanie numeru partii produktu wraz z datą przydatności do spożycia. Tylko wówczas możliwa jest pełna analiza i weryfikacja zaistniałej sytuacji - wyjaśniała Aleksandra Robaszkiewicz.

ZOBACZ: Te rośliny przyciągają kleszcze. Lepiej pozbądź się ich z ogródka lub działki

Uszkodził paczkomat, bo nie mógł wysłać paczki