Google street view

i

Autor: Google

Ciekawostki

Samochód Google na ulicach podkarpackich miast. Gdzie się pojawi?

2024-04-02 11:17

Samochód Google kolejny raz pojawi się na ulicach podkarpackich miast. Wiemy już, gdzie dokładnie uda się specjalistyczne i charakterystyczne auto z kamerą na dachu. Mieszkańcy kilku miast, ale i okolicznych miejscowości będą mogli zauważyć je w 2024 roku. Zobaczcie szczegóły!

Samochód Google na ulicach podkarpackich miast

Samochody Google Street View będzie można zauważyć w 2024 roku na ulicach kilku podkarpackich miast. Specjalistyczne pojazdy robią zdjęcia okolicy, a później dzięki ich pracy możemy wirtualnie podróżować i mieć dość „świeży” obraz danej okolicy. Takie zdjęcia wykonywane są na całym święcie, dzięki czemu możemy udać się na wirtualny spacer nawet w najbardziej oddalonych od nas zakątkach świata. W najbliższych miesiącach auto Google Street View odświeży dane z Podkarpacia.

Najczęściej robimy zdjęcia aparatem umieszczonym na dachu samochodu Street View. Dzięki temu pojazdowi mogliśmy zarejestrować widoki na trasie obejmującej ponad 16 milionów kilometrów na całym świecie – informuje Google Street View.

ZOBACZ: Dostawczak nie zmieścił się pod mostem. W tył auta wjechała osobówka

Gdzie będzie jeździł samochód Google na Podkarpaciu?

W terminie od marca do listopada 2024 roku samochód Google Street View pojawi się w:

  • Jaśle,
  • Jedliczu,
  • Bieczu,
  • Krośnie.

Co więcej, specjalistycznego pojazdu z kamerą na dachu można spodziewać się także w okolicach wyznaczonych miasta.

Ze względu na czynniki od nas niezależne (pogoda, remonty dróg itp.) nasze samochody mogą nie jeździć lub możemy wprowadzić drobne zmiany w harmonogramie. Pamiętaj też, że podajemy konkretne miasta, ale możemy fotografować również mniejsze miejscowości w okolicy – podaje Google Street View.

Nagły alarm na granicy polsko-ukraińskiej. Strażnicy nie mogli uwierzyć