Rozkład jazdy MPK Rzeszów od 1 stycznia 2023. Zobacz, co się zmieni!

i

Autor: Poprostu Przemek/CC BY-SA 4.0/wikimedia.pl Rozkład jazdy rzeszowskich autobusów na majówkę 2024.

Informacje

Ruszyła sprzedaż biletów semestralnych dla studentów

2024-02-16 11:55

To ważna informacja dla wszystkich studentów. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, że wystartowała sprzedaż biletów semestralnych.

Studenci mogą kupować bilety semestralne w Rzeszowie

Jak przekazuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, możliwy jest już zakup biletu semestralnego dla studentów na wszystkie linie komunikacji miejskiej. Jak prezentują się ceny w poszczególnych strefach?

  • Strefa A - 250 zł
  • Strefa A + B - 310 zł
  • Strefa B – 220 zł

Gdzie można kupować bilety semestralne studenckie na okres od 16 lutego do 30 czerwca? Jest to możliwe za pomocą sklepu internetowego https://kartartm.erzeszow.pl/, w biletomatach stacjonarnych, a także w Puntach Obsługi Podróżnego ZTM: ul. Targowa 1, ul. Lisa Kuli 20, Galeria Nowy Świat ul. Krakowska 20, H. Plaza Rzeszów, al. Rejtana 65.

Do zakupu biletu semestralnego potrzebna jest spersonalizowana Rzeszowska Karta Miejska oraz ważna legitymacja studencka. Zarząd ZTM zachęca także do korzystania z nowej możliwości zakupu biletu bez konieczności posiadania Rzeszowskiej Karty Miejskiej poprzez sklep internetowy https://kartabankowa.erzeszow.pl/ lub powiązaną z nim aplikację E-bilet Rzeszów

ZOBACZ: KARAMBOL W RZESZOWIE. KOBIETA WJECHAŁA W PRZECHODNIÓW

Czy mieszkańcy boją się jeździć komunikacją miejską?