Prawdziwe lekcje w terenie. Magurski Park Narodowy zaprasza na darmowe wycieczki

i

Autor: Pixabay

Prawdziwe lekcje w terenie! Magurski Park Narodowy zaprasza na darmowe wycieczki

2022-02-10 15:35

Na taką nie lada gratkę dla przyrodników możecie wybrać się razem ze swoimi pociechami, bo pracownicy magurskiego parku narodowego po raz kolejny zapraszają na darmowe wędrówki po leśnych szlakach. Wszystkie zajęcia odbywają się w terenie, a mali i duzi podróżnicy zwiedzą praktycznie każdy zakątek magurskiego parku. 6 spotkań, 6 różnych tras i całkiem różne doświadczenia.

Poniedziałek 14 lutego coraz bliżej, a to data, na którą najbardziej czekają uczniowie z Podkarpacia. Rozpoczynają się zimowe ferie i w związku z tym przyrodnicy z Magurskiego Parku Narodowego zapraszają na kolejną edycję zimowych, a przede wszystkim darmowych wędrówek po leśnych szlakach. Na taką nie lada gratkę pracownicy parku zapraszają głównie dzieci razem ze swoimi opiekunami.

- Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym wraz z opiekunami na terenowe zajęcia edukacyjne. Będziemy spotykać się w poniedziałki, środy i piątki. Przed nami 6 spotkań, 6 różnych tras i całkiem innych doświadczeń przyrody – zachęcają przyrodnicy z MPN.

CZYTAJ TAKŻE: „Ferie z WOT” nadchodzą wielkimi krokami. Wcielenie już w najbliższą sobotę 12 lutego!

Najbliższa wycieczka już w poniedziałek

Wszystkie zajęcia odbędą się w terenie, w różnych miejscach MPN. Czas trwania takiej wycieczki to około dwie godziny. - Prosimy zadbać o zimowy strój, jedzenie, herbatę w termosie. W przypadku złych warunków pogodowych, takich jak wysoki mróz, śnieżyca czy silny wiatr, spotkanie zostanie odwołane – informują pracownicy MPN.

Pierwsza wycieczka już w najbliższy poniedziałek o godz. 10.00. Wszystkie szczegóły wycieczek będą pojawiać się na stronie internetowej oraz Facebooku Magurskiego Parku Narodowego.

Nagrody z loterii "Rzeszów to My" rozdane. Jedna osoba zgarnęła auto!