Policja zajęła się sprawą nastolatków z Krosna. Zabezpieczono szokujące nagranie

i

Autor: Pixabay

Policja zajęła się sprawą nastolatków z Krosna. Zabezpieczono szokujące nagranie

2022-09-20 11:57

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o nagraniu z udziałem czterech nastolatków i bezdomnego mężczyzny. Mundurowi z krośnieńskiej policji zajęli się sprawą. Jak usłyszeliśmy od podkom. Pawła Buczyńskiego część osób, biorących udział w tym procederze już została zidentyfikowana.

Bulwersujące nagranie licealistów z Krosna stało się hitem sieci

O nagraniu z udziałem grupy nastolatków i bezdomnego huczy już cały Internet. Filmik, który trafił do sieci w zatrważająco szybkim tempie, stało się wiralem. Wideo pojawiło się także na grupie Spotted Krosno na Facebooku.

- Pozdrowienia dla czterech chłopaków, którzy pod mostem w Krośnie postanowili pomóc osobie bezdomnej zaspokoić potrzeby. Świetna akcja chłopaki, mam nadzieję, że kupił wam obiecaną wódkę - napisano.

Skontaktowaliśmy się z krośnieńską policją, aby dowiedzieć się więcej na temat szokującego nagrania.

Klar potrafił ratować tonące osoby. Wyjątkowy pies odszedł na wieczną służbę

Policja bada głośną sprawę nastolatków z Krosna

Policjanci zabezpieczyli krążące w sieci nagranie. Trwa ustalenie szczegółów, a także wszystkich uczestników tego zdarzenia. Mundurowi sprawdzą, czy wideo jest prawdziwe.

- Część osób mamy już zidentyfikowanych, natomiast nie wszystkie, dlatego też ustalamy, kto w tym procederze uczestniczył – informuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Policjanci starają dotrzeć się do informacji o tym, kto nagrywał całe zdarzenie i kto jest odpowiedzialny za opublikowanie nagrania w sieci. Jeśli wideo nie okaże się fejkiem, a nastolatkowie faktycznie mają po 14 i 15 lat to oznacza, że udostępnienie takiego filmu w świetle prawa jest rozpowszechnianiem pornografii dziecięcej. Za to autorowi grozi kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.