Pogoda

i

Autor: Pixabay Majówka 2021

Pogoda na majówkę 2021 w Bieszczadach - będzie deszczowo i pochmurno?

2021-05-01 10:34

Pogoda w majówkę 2021 w Bieszczadach nie będzie rozpieszczać turystów, którzy w weekend majowy mają w planach wycieczkę w podkarpackie góry. Prognozy IMGW-PIB nie są wesołe: zachmurzenie, miejscowe deszcze, a nawet burze. Ci, którzy wybierają się na szlaki muszą więc zabrać coś przeciwdeszczowego. Temperatury będą względnie wysokie.

Pogoda w majówkę 2021 według IMGW-PIB będzie… pochmurna i nie będzie nas rozpieszczać podczas weekendu majowego. Miejscami może pojawić się deszcz, a w niedzielę może nawet zagrzmieć i zrobić się burzowo. Ci, którzy zastanawiają się co robić, gdzie jechać w majówkę muszą liczyć się z pogodą. W sobotę 1 maja prognozuje się umiarkowane i duże zachmurzenie, a na południu kraju opady deszczu. Temperatura będzie się wahać od 10°C do 17°C. W niedzielę IMGW-PIB prognozuje również zachmurzenie z opadami deszczu. Możliwe burze na wschodzi i południu Polski. Temperatura na południowym wschodzie: od 9°C do 14°C. Jak będzie wyglądał trzeci dzień majówki 2021? Również deszczowo… poniedziałek ma być pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Zwłaszcza na północy i północnym wschodzie. Nad ranem temperatura powietrza wyniesie od 3°C do 5°C, a w ciągu dnia od 8°C do 16°C. Jakich temperatur możemy spodziewać się w Bieszczadach?

CZYTAJ TAKŻE: Majówka 2021 - Straż Leśna będzie czuwać w podkarpackich lasach!

Pogoda majówka 2021 w Bieszczadach

Pogoda w majówkę 2021 w Bieszczadach będzie wyglądała tak samo pochmurnie i deszczowo jak niemal w całej Polsce. W sobotę w ciągu dnia prognozuje się 17°C stopni ciepła, w nocy temperatura może spaść do 8°C. Będzie deszczowo również w niedzielę, 2 maja temperatura w Bieszczadach może sięgnąć 19°C i będzie to najwięcej podczas tegorocznej majówki. W nocy z niedzieli na poniedziałek zrobi się zimnej, ma być 10°C. W ostatni dzień majówki termometry będą wskazywać najniższe wskaźniki, bo 13°C, a w nocy 5°C. Poniedziałek również ma być deszczowy.

POLUB NASZ NOWY LOKALNY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS!

Majówka na Warmii i Mazurach. Policja rozpoczyna kontrole nad jeziorami