Podkarpacie: 16-latek trafił do szpitala ze strzałą w głowie. Wszystko przez głupi żart

2020-05-22 11:32 Sylwia Indycka-Rosół

Nastolatek o mało nie przypłacił życiem żartu starszego kolegi. Lekarze z Rzeszowa musieli wyciągać ostrą strzałę z jego głowy. Co się wydarzyło w Baszni Dolnej?

Nastolatek trafiony strzałą w głowę

To miała być niewinna zabawa, a omal nie skończyła się tragedią. 21 maja w Baszni Dolnej doszło do wypadku - 16-latek został trafiony strzałą w głowę. Jak to się stało?

Glupi żart zakończony wizytą w szpitalu

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, trójka znajomych, w wieku od 16 do 19 lat, umówiła się na spotkanie, w lesie niedaleko „Kresowej Osady". 19-latek zabrał ze sobą łuk i strzały. Nieodpodal umówionego miejsca zauważył swoich kolegów. Chciał ich nastraszyć i oddał strzał w zarośla. Nie przewidział, że strzała z metalowym grotem trafi dokładnie w głowę 16-latka.

Na szczęście nastolatkowie nie zostawili poszkodowanego samemu sobie. Wezwali karetkę i czekali wspólnie do czasu przyjazdu służb. Poszkodowany trafił do szpitala w Lubaczowie. Tam jednak zapadła decyzja, że konieczne jest przetransportowanie go do Rzeszowa.

Na miejscu zdarzenia byli też policjanci, którzy przesłuchali świadków i zabezpieczyli łuk ze strzałami.

Posłuchaj o wkładkach do butów, dowiedz się, które są najlepsze. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Kwitnie Edukacyjny Sad Owocowy w Rzeszowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.