Wydarzenia

Pierwsza w Rzeszowie kocia kawiarnia już działa! Poznajcie kociaki z Kotłowni [GALERIA]

2023-10-12 13:19

Na ten dzień czekało wielu kociarzy z Rzeszowa. Pierwsza kocia kawiarnia w stolicy Podkarpacia w końcu została otwarta. Postanowiliśmy odwiedzić – i oczywiście pogłaskać – podopiecznych Kotłowni. Koniecznie zobaczcie fotki z dnia otwarcia!

Kocia kawiarnia w Rzeszowie już działa

25 września w kalendarzu rzeszowskich kociarzy odznaczał się już od jakiegoś czasu. To właśnie w poniedziałek o 10. swoje podwoje dla odwiedzających udostępniła pierwsza w Rzeszowie kocia kawiarnia – Kotłowania. Lokal – znajdujący się na ulicy Grunwaldzkiej – ma być domem dla 8 kotków, które przebywają pod opieką Fundacji Dla Bezdomnych Zwierząt Felineus. Co warto podkreślić kawiarnia ma być dla nich tylko przystaniem w drodze do nowych właścicieli! Każdy z kotów przebywających w Kotłowni jest do adopcji. Oznacza to, że każde odwiedziny w lokalu mogą dać im szansę na nowy dom!

Koty, które trafiły do Kotłowni, są dobrze przystosowane do kontaktu z ludźmi. Nie boją się, są otwarte, podchodzą do odwiedzających i oczekują głaskania. Równocześnie mają także przestrzeń dla siebie, pozwalającą na chwilę wytchnienia od bliskości z odwiedzającymi.

W naszej galerii znajdziecie pełny regulamin kociej kawiarni. Jeśli chcecie odwiedzić Kotłownię, warto zapoznać się z nim przed pierwszym odwiedzeniem.

Regulamin kociej kawiarni Kotłownia w Rzeszowie

Pobyt w kawiarni będzie rządził się oczywiście swoimi prawami. Najważniejsze jest tu dobro kocich rezydentów i to właśnie z myślą o nim ustalany był regulamin kociego lokalu. Z jakimi zasadami będą musieli się liczyć odwiedzający? Przede wszystkim w Kotłowni przebywać będzie mogła jedynie ograniczona liczba gości. Początkowo ma to być od 25 do 30 osób. Równocześnie do lokalu samodzielnego wstępu nie będą miały dzieci od 12. roku życia. Jeśli mały miłośnik kotów będzie chciał wybrać się do Kotłowni, jego rodzice będą musieli dokonać wcześniejszej rezerwacji i towarzyszyć pociesze podczas wizyty.

Pierwsza w Rzeszowie kocia kawiarnia już działa! Poznajcie kociaki z Kotłowni [GALERIA]

Mały kotek nowym sprzymierzeńcem kierowców. "Kilka mandatów mniej"
Listen on Spreaker.