Euro 2024

Memy o Euro 2024. Najpierw emocje, potem klasyczna złość

2024-06-14 15:13

Euro 2024 będzie trwać od piątku, 14 czerwca, a zakończy się finałem w niedzielę, 14 lipca. Reprezentacja Polski dowodzona przez Michała Probierza do rywalizacji przystąpi 16 czerwca, kiedy to zmierzy się z Holendrami. Tuż przed wielkim turniejem internet pełen jest memów. Koniecznie musicie je zobaczyć.

Euro 2024. Pomysłowość internautów nie zna granic. Widzieliście te memy?

Wielkie nadzieję, bojowe nastroje, spore oczekiwania, a potem trzy mecze i powrót do domu. To pesymistyczny scenariusz przed każdymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Kibice wierzą jednak, że zdołamy ograć naszych rywali i wyjść z grupy. Tak, możemy znaleźć takich optymistów, ale jednak niestety większość obserwatorów piłkarskich ma mniej pozytywne nastawienie. Trudno się dziwić, gdyż wiemy już, że w meczu z Holendrami nie zagra Robert Lewandowski, a jego udział w starciu z Austrią też nie jest pewny. Na niemiecki turniej w ogóle nie pojedzie Arkadiusz Milik, który nabawił się kontuzji w meczu z Ukrainą. 

Przed Euro 2024 internet pełen jest memów i humorystycznych obrazków. Kibice, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, mają bujną wyobraźnie, a ich pomysłowość nie zna granic. Można śmiało powiedzieć, że start polskich piłkarzy na Euro 2024 to teraz temat numer jeden na wszystkich forach i grupach dyskusyjnych. Jak poradzą sobie nasi reprezentanci? Tego nie wiemy i na odpowiedź musimy jeszcze trochę poczekać. Wiemy natomiast, że musicie zobaczyć memy, które umieściliśmy w naszej galerii. Koniecznie. 

PROBIERZ UJAWNIŁ SZEROKĄ KADRĘ NA EURO 2024!

Jak dobrze znasz słynne komentarze Dariusza Szpakowskiego? Wiesz kiedy padły te słowa?

Pytanie 1 z 15
„Argentyno, Argentyno, co ty robisz?!” - Podczas którego meczu te słowa wypowiedział Dariusz Szpakowski?