Euro 2024

Jakimi samochodami jeżdżą polscy piłkarze? Możecie być zaskoczeni. Niektóre z nich są warte grube miliony

2024-06-12 11:35

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Mecz otwarcia zostanie rozegrany już w piątek, 14 czerwca. Reprezentanci Polski do zmagań przystąpią w niedzielę. Przed emocjami turniejowymi postanowiliśmy sprawdzić, jakimi autami jeżdżą nasi reprezentanci.

Euro 2024. Jakimi samochodami jeżdżą reprezentanci Polski?

Emocje związane z Euro 2024 rozpoczną się już w piątek, 14 czerwca. Piłkarze reprezentacji Polski swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę, kiedy to zmierzą się z Holendrami. Niestety w związku z urazem, w pierwszym meczu nie zagra Robert Lewandowski. Nie wiadomo także, czy nasz najlepszy strzelec będzie gotowy na spotkanie z reprezentacją Austrii. Pytań przed zbliżającym się turniejem jest zdecydowanie więcej niż odpowiedzi. Wprawdzie w dwóch meczach sparingowych nasi piłkarze zdołali odnieść zwycięstwa, ale wiadomo, że wielki turniej to zdecydowanie co innego. 

Stres związany z meczami naszych piłkarzy na niemieckich stadionach dopiero przed nami. Czy Polacy wyjdą z grupy? Na który mecz do kadry dołączy Robert Lewandowski? Jak kadra poradzi sobie bez kapitana w meczu z Holandią? To tylko jedne z wielu pytań, jakie zadają sobie polscy kibice. My w oczekiwaniu na piłkarskie emocje postanowiliśmy sprawdzić, jakimi samochodami jeżdżą nasi reprezentanci. Nie wszyscy chcą się dzielić takimi informacjami, ale zdołaliśmy znaleźć trochę wiadomości. Jesteście ciekawi szczegółów? Zapraszamy do naszej galerii. 

KIBICE RZUCILI SIĘ NA LEWANDOWSKIEGO! REPREZENTACJA ZACZYNA MISJĘ EURO 2024