Kompletnie pijana wjechała w ogrodzenie. Ranna kobieta na widok strażaków uciekła

2021-08-03 14:34

Kompletnie pijana bo z blisko 3 promilami alkoholu miała 36-latka, która seatem wjechała w ogrodzenie w Pawłosiowie. Kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ranny pasażer seata trafił do szpitala, także był pijany. 36-latka usłyszała już zarzuty.

W sobotę po godzinie 14.00, dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony o wypadku w Pawłosiowie. Na miejscu policjanci zastali uszkodzonego seata oraz zastęp straży pożarnej, którego dowódca oznajmił, że kobieta uczestnicząca w zdarzeniu drogowym, na ich widok uciekła. Wtedy zaczęły się poszukiwania rannej kobiety.

CZYTAJ TAKŻE: Terytorialsi wspólnie z podhalańczykami szkolili się w Bieszczadach!

Ranna kobieta szła ulicą

Policjanci, patrolując pobliskie ulice znaleźli kobietę z obrażeniami, które wskazywały, że mogła brać udział w wypadku. 36-latka oświadczyła, że nie potrzebuje pomocy lekarskiej, i że to ona kierowała seatem. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kobiety i okazało się, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.  

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 36-letnia mieszkanka Jarosławia, kierująca seatem, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji. W wyniku tego zdarzenia 33-letni pasażer pojazdu, mieszkaniec gminy Pawłosiów, z obrażeniami został przewieziony do szpitala. W jego organizmie badanie alkomatem wykazało blisko 4 promile alkoholu – czytamy w komunikacie policji.

Rozbój w sklepie. Sprawca pijany