policja

i

Autor: Pixabay.com Tragiczny wypadek na hulajnodze koło Ropczyc. Nie żyje 62-latek

Tragiczny wypadek na hulajnodze koło Ropczyc. Nie żyje 62-latek

2021-08-03 12:45

Tragicznie zakończyła się jazda 62-latka na hulajnodze. Jak wstępnie ustalono, mężczyzna przewrócił się i w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Leżącego na ziemi 62-latka zauważył kierowca. Obok niego leżała hulajnoga. Sprawę wyjaśniają teraz policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj (02.08.) w Iwierzycach koło Ropczyc. To tam leżącego na jezdni mężczyznę zauważył jadący tym odcinkiem kierowca.

- Wczoraj około godz. 8.30, w Iwierzycach, na drodze gminnej, doszło do tragicznego zdarzenia. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, leżącego na jezdni mężczyznę, zauważył jadący tym odcinkiem kierowca. Mężczyzna nie miał założonego kasku ochronnego i posiadał obrażenia głowy, a obok niego leżała hulajnoga - informują policjanci.

Na miejsce został wezwany zespół karetki pogotowia. Pomimo podjętej reanimacji, życia 62-letniego mieszkańca powiatu ropczycko - sędziszowskiego nie udało się uratować. Sprawę wyjaśniają teraz policjanci pod nadzorem prokuratora. A ciało 62-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Rzeszów w grze komputerowej