Dosadne przeprosiny żużlowców z Rzeszowa. „Zaje*****my, jest nam wstyd”

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustrujące/żużel

Dosadne przeprosiny żużlowców z Rzeszowa. „Zaje*****my, jest nam wstyd”

2022-06-20 11:31

Niecodzienny post ukazał się w mediach społecznościowych Texom Stali Rzeszów. Żużlowcy po ostatnich przegranych Derbach Południa w Tarnowie byli na tyle rozgoryczeni, że dosadne przeprosiny i obietnicę zwrotów kosztów dla kibiców opublikowano na Facebooku. - Kibice! Zawodnicy i Sztab Szkoleniowy chcą wracającym z Tarnowa coś przekazać – napisano w poście.

W niedziele w Tarnowie odbyły się żużlowe Derby Południa. Unia Tarnów na swoim obiekcie gościła Texom Stal Rzeszów. Dla kibiców z Podkarpacia był to smutny widok, ponieważ Stal przegrała dość wysoko. W pierwszych biegach to "Żurawie" miały przewagę, jednak zawodnicy nie potrafili jej utrzymać i ostatecznie to "Jaskółki"z Tarnowa wygrały wynikiem 52:37! Każdy kolejny bieg był ciosem zarówno dla drużyny jak i kibiców. Ekipa Texom Stali Rzeszów zdała sobie z tego sprawę i w swoich mediach społecznościowych opublikowała przeprosiny – dość niecodzienne!

Rzeszowska Masa Krytyczna w czerwcu przejedzie przez miasto aż dwa razy!

Dosadne przeprosiny żużlowców Texom Stali Rzeszów. „Zaje*****my, jest nam wstyd”

W opublikowanym poście możemy zobaczyć zdjęcie kartki, a na niej krótki przekaz do kibiców z Podkarpacia.

- Przepraszamy! Zaje*****my, jest nam wstyd. Za wasz wyjazd zwracamy Wam kasę! Dziękujemy za wspaniały doping! - napisano na kartce.

Pod komunikatem podpisali się zawodnicy i sztabowcy Texom Stali Rzeszów.