Black FRIDAY 2020 już wkrótce! Czarny Piątek po polsku bawi do łez. Zobacz te MEMY [DATA]

2020-11-23 12:53

O Black Friday w Polsce krążą legendy. W USA przed sklepami ustawiają się kolejki, a wyprzedaże sięgają nawet 90 procent. W Polsce jest nieco inaczej, choć i u nas wyprzedaży na Czarny Piątek nie brakuje. Kiedy jest Black Friday 2020? Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Black Friday: Co to jest?

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Dzień wymyślono w Stanach Zjednoczonych. Tam w Black Friday można trafić wyprzedaże sprzętu RTV, AGD, ubrania i nie tylko w naprawdę niskich cenach - nawet o kilkadziesiąt procent niższych niż w inne dni. Dlatego już bladym świtem przed Black Friday tworzą się kolejki przez wejściami do sklepów, a w godzinę otwarcia na sklepowe alejki wbiegają tłumy. To niemal walka o wyprzedażowe perełki.

Black Friday 2020 w Polsce

W Polsce Black Friday 2020 wypada 27 listopada. Czarny Piątek trwa u nas zwykle nieco dłużej niż jeden dzień, bo przez cały weekend, to oznacza, że na wyprzedaże można liczyć przez piątek, sobotę i niedzielę. Zdarzają się sklepy, które z promocjami ruszają nawet w czwartek.

U nas wyprzedaże nie są już tak oszałamiające, ale trafiają się kilkudziesięcioprocentowe obniżki cen, więc i w sklepach w Polsce nie brakuje wtedy klientów.

Dzikie, egzotyczne zwierzęta. Rozpoznacie je, co o nich wiecie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Jak się nazywa słynny prowadzący/narrator programów przyrodniczych produkcji BBC, który od lat 50. XX w. przybliża nam życie dzikich zwierząt?

Black Friday a koronawirus

Nie wiadomo, jakie obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa będą obowiązywały w czasie Black Friday 2020, ale niezależnie od nich, warto pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Co ważne, wiele sklepów oferuje towar przez internet - można więc uczestniczyć w wyprzedażach bez wychodzenia z domu.

Black Friday po polsku: Zobacz memy

W sieci nie brakuje memów związanych z Black Friday. Trudno się dziwić. Wyprzedaże wyzwalają w niektórych różne emocje, a o nietypowe zachowanie wtedy niezwykle łatwo. Zebraliśmy dla Was w galerii powyżej memy, które zdecydowanie mogą wywołać uśmiech na twarzy. Dobrej zabawy i udanych łowów!

Posłuchaj i sprawdź, dlaczego warto jest chili. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
ESKA XD #006