Zajęcia jogi na rzeszowskich bulwarach

i

Autor: pixabay

Zajęcia jogi na bulwarach w każdą wakacyjną niedzielę! Tak pomagają zwierzakom

2020-07-09 9:44

Zabierz ze sobą matę, wodę, ręcznik, dobry humor i przyjdź w niedzielę na rzeszowskie bulwary. Ruszyły właśnie bezpłatne zajęcia z jogi. Oprócz ćwiczeń możesz także pomóc bezdomnym i porzuconym zwierzętom.

Jeśli planujesz rozpocząć przygodę z jogą to mamy coś dla ciebie. W każdą niedzielę lipca i sierpnia na rzeszowskich bulwarach przy scenie w godz. 9.00 – 10.15 odbywają się zajęcia jogi. Wstęp na nie jest bezpłatny, ale po każdym spotkaniu Fundacja Felineus z Rzeszowa prowadzi zbiórkę pieniędzy na pomoc i opiekę nad porzuconymi i bezdomnymi zwierzętami.

Czego należy spodziewać się na takich zajęciach? - Praktykujemy w oparciu o styl Vinyasa​,​ czyli dynamiczną odmianę jogi,​ gdzie asany (pozycje) połączone są między sobą płynnymi przejściami i wykonywane jedna po drugiej ze szczególną dbałością o oddech. Do zajęć wplatamy elementy innych stylów jogi i nowoczesnych metod pracy z ciałem​,​ tak aby jak najbardziej zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo praktyki. Zajęcia są otwarte dla wszystkich​,​ zarówno początkujących jak i zaawansowanych - informują organizatorzy akcji.

Warto wiedzieć, że zajęcia będą się odbywać pod warunkiem sprzyjającej pogody. Co więcej, ze względu na obostrzenia sanitarne, w czasie zajęć będzie obowiązywało zachowanie bezpiecznych odstępów od innych uczestników.

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra