Występy, warsztaty i kiermasz! Szykuje się V udziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy

i

Autor: pixabay

Występy, warsztaty i kiermasz! Szykuje się V Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy

2021-12-08 15:13

Magię Świąt z pewnością czuć na rzeszowskim Rynku. Ale poczuć będziecie ją mogli również na V Budziwojskim Kiermaszu Bożonarodzeniowym. Ten już w najbliższa niedzielę, 12 grudnia wystartuje o godzinie 10 i potrwa do 16.00. W Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój nie zabraknie kiermaszowych cudeniek, warsztatów dla całych rodzin i występów.

Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy to coroczne przedsięwzięcie Rzeszowskiego Domu Kultury. W tym roku organizatorzy wracają do stacjonarnej formy wydarzenia, ale mimo to, tak jak w roku poprzednim, oferta produktowa wystawców zostanie przedstawiona również online. Podczas kiermaszu będzie można kupić rękodzieła. Poza ofertą wystawienniczą, na rzeszowian czekać będzie świąteczny program artystyczny, podczas którego zaprezentują się uczestnicy zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury oraz grupy folklorystyczne. W trakcie imprezy nie zabraknie także warsztatów dla dzieci i rodziców, których finałem będzie wspólne przyozdabianie choinki.

Kiermasz już w tę niedzielę!

V Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w niedzielę 12 grudnia w godzinach 10:00-16:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój przy ul. Budziwojskiej 194. Organizatorzy zapraszają ponadto do odwiedzenia kiermaszu online z wyrobami i produktami tegorocznych wystawców, który dostępny jest na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl/kiermasz

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie oficjalnie otwarte!