Wstrząsające odkrycie na polnej drodze w Łaskach. Odnaleziono ciało martwego mężczyzny

i

Autor: fot: KPP Jasło

Wstrząsające odkrycie na polnej drodze w Łaskach. Odnaleziono ciało martwego mężczyzny

2022-10-18 14:01

W poniedziałek wieczorem policja w Jaśle dostała zgłoszenie o odnalezieniu ciała mężczyzny w Łaskach. Pracujący w pobliżu mężczyźni znaleźli martwego 34-latka w samochodzie zaparkowanym na polnej drodze.

W poniedziałek 17 października w miejscowości Łaski, pracownicy zbiorów soi dokonali makabrycznego odkrycia. Na polnej drodze zauważyli samochód, a w nim znajdowało się ciało 34-letniego mężczyzny.

- Wczoraj około godz. 18.00, do jasielskiej komendy policji wpłynęła informacja z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o znalezieniu ciała mężczyzny w miejscowości Łaski. Zgłoszenie pochodziło od mężczyzn, którzy pracowali w pobliżu przy zbiorze soi - przekazał w rozmowie z Super Expressem komisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy KPP Jasło.

Wjechał w rozpędzony pociąg! Huk i trzask miażdżonego auta

Wykluczono udział osób trzecich

- Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z biegłym lekarzem sądowym. Czynności nadzorował prokurator, który zadecydował o zabezpieczeniu ciała do dalszych badań. Wstępnie wykluczono by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby - powiedzial komisarz Piotr Wojtunik.

Pamiętaj! Jeżeli masz jakiś problem zadzwoń do Centrum Wsparcia na bezpłatny numer: 800 70 22 22. Pomoc możesz również uzyskać dzwoniąc pod bezpłatne numery:

Telefon zaufania dla dorosłych: 116 123.Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 (czynny codziennie od godziny 12.00 do 2.00).

Aktualne dane dotyczące ośrodków pomocowych znajdziesz na stronie: www.pokonackryzys.pl.

W sytuacji zagrożenia życia zadzwoń na numer alarmowy 112