Wojna w Ukrainie

Władimir Putin pojawił się w Ukrainie? Miał spotkać się z dowódcami

2023-04-18 10:51

Rosyjskie kanały informacyjne podają informację, że zbrodniarz Władimir Putin miał pojawić się na terytorium Ukrainy, gdzie spotkał się z dowódcami wojsk. Według przekazywanych informacji, Putin wręczył wojskowym kopie ikony, czym nawiązał do świąt wielkanocnych. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z rzekomej wizyty.

Władimir Putin w kwaterze głównej zgrupowania wojsk „Dniepr” w obwodzie chersońskim usłyszał raporty dowódcy Sił Powietrznych, generała pułkownika Michaiła Teplińskiego, dowódcy zgrupowania wojsk Dniepr generała pułkownika Olega Makarewicza i innych dowódców wojskowych – poinformował Kreml. Putin po raz pierwszy od rozpoczęcia krwawej inwazji pojawił się w obwodzie chersońskim. Na miejscu zażądał od dowódców raportu z przebiegu walk, a następnie miał przekazać im kopie ikon, nawiązując do świąt wielkanocnych. Podkreślił, że podobna należała do "jednego z najbardziej udanych ministrów obrony Imperium Rosyjskiego”.

Są nagrania z wizyty Putina w Ukrainie

Rosyjskie kanały rozpowszechniają nagrania, które mają pokazywać urywki z jego wizyty w Ukrainie. Na jednym z nich widać wysiadającego ze śmigłowca zbrodniarza.

To nie pierwsza wizyta Putina w Ukrainie

Według informacji agencji TASS, rosyjski przywódca miał pojawić się w Ukrainie jeszcze 18 marca. Pod osłoną nocy rzekomo odwiedził wówczas Mariupol. Jednak, tak jak i tym razem, wizyta Putina w Ukrainie poddawana jest wątpliwościom. W czasie poprzednich odwiedzin mówiono, że na terytorium walk pojawił się sobowtór.

ZOBACZ: Potęga polskiej armii. Ten sprzęt będzie bronił naszego kraju

Ukradł drogi perfum w walentynki i zniknął! Teraz szuka go policja
Listen on Spreaker.