MPK  w Rzeszowie

i

Autor: erzeszow.pl/materiały prasowe

Utrudnienia

Utrudnienia w ruchu i zmiana przystanków MPK w okolicy dworca PKP w Rzeszowie

2023-10-24 15:09

Od wtorku do czwartku w okolicy dworca PKP w Rzeszowie będą występowały utrudnienia. Co więcej, wszelkie autobusy, które odjeżdżają i przyjeżdżają na przystanek przy Bardowskiego zmienią docelowy przystanek. Zmiany spowodowane są prowadzonymi pracami naprawczymi przy budowie Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego.

Utrudnianie w okolicy dworca PKP w Rzeszowie

Od wtorku do środy 26 października mogą występować utrudnienia dla pasażerów MPK Rzeszów i kierowców, którzy poruszają się w okolicy rzeszowskiego dworca PKP. Jak informuje Maciej Chłodnicki, rzecznik ZTM, we wtorek kierowcy mogą mieć problem z przejechaniem przez ulice: Asnyka, Bardowskiego a także Batorego. Zaś w czwartek chwilowe utrudnienia będą występowały na ulicy Batorego.

CZYTAJ TAKŻE: Zima nie zaskoczy drogowców na Podkarpaciu. Magazyny GDDKiA zapełnione

Zmiany przystanków MPK Rzeszów

Pasażerowie rzeszowskiego transportu miejskiego muszą wiedzieć, że w środę 25 października w godzinach 8.00-18.00 zamknięta zostanie ulica Bardowskiego. Oznacza to, że wszystkie autobusy zatrzymujące się na pętli, a także jadące na tę ulicę zmienią docelowy przystanek. W związku z tym linie: 20,22, 35, 39, 41, 45, 51, 52, 53, 54 będą rozpoczynać kursy z przystanku Pl. Wolności 04, a także kończyć kursy na przystanku Pl. Wolności 01.

ZOBACZ: Nowa hala sportowa w Rzeszowie dla uczniów i koszykarzy

Magiczne Bieszczady jesienią