Tragedia na przejściu kolejowym w Jadachach. Nie żyje młode małżeństwo!

2022-04-19 13:53

Tragedia na przejściu kolejowym w Jadachach koło Nowej Dęby. Według wstępnych ustaleń, wczoraj wieczorem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym osobówka wjechała wprost pod nadjeżdżający szynobus. Samochodem podróżowało młode małżeństwo z rocznym dzieckiem. Niestety, mimo reanimacji, 33-letni mężczyzna, oraz jego żona: 32-letnia kobieta zmarli. Dziecko zostało przewiezione do szpitala.

Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Poniedziałek Wielkanocny w Jadachach pod Tarnobrzegiem. Na przejeździe kolejowym osobówka zderzyła się z szynobusem relacji Rzeszów – Stalowa Wola. W wyniku doznanych obrażeń, mimo reanimacji, zmarło małżeństwo, które podróżowało samochodem. 14-miesięczna dziewczynka trafiła, do szpitala, jej życiu nic nie zagraża. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowe audi wjechało na przejazd kolejowy bez zapór i zderzyło się z szynobusem relacji Rzeszów-Stalowa Wola – mówi Beata Jędrzejewska-Wrona z KMP w Tarnobrzegu.

Tu zginęło małżeństwo z Jadachów

Maszynista był trzeźwy 

Szynobusem podróżowało 10 pasażerów i 2 pracowników, nikt nie odniósł obrażeń. Funkcjonariusze ustalili, że 39-letni maszynista był trzeźwy. Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.