To będzie nowy trend? „Śmiałam, jak byłam nastolatką. Teraz nalezą się przeprosiny”.

i

Autor: Pixabay.com/TikTok: SANDRA ig:mvliszewskaa

Ciekawostki

To będzie nowy trend? „Śmiałam, jak byłam nastolatką. Teraz należą się przeprosiny”

2024-06-20 11:25

Jeszcze tego nie widać na polskich chodnikach, ale już niedługo może stać się czymś oczywistym. Pokolenie Z apeluje o znormalizowanie "babciowych wózków" na zakupy. Taki wózek jest idealny, dla młodych osób, których nie stać jeszcze na samochód, a muszą co kilka dni dźwigać siatki z ciężkimi zakupami. Wstyd? „Osiedlowym babciom” należą się przeprosiny.

Babciowe wózki na zakupy nowych trendem?

Wózeczek na zakupy na kółkach kojarzy nam się ze starszymi osobami, które unikając dźwigania ciężkich siatek z zakupami, ciągną za sobą wypchane po brzegi wózki. Nic w tym dziwnego, ponieważ ten sposób jest o wiele lżejszy, a urządzenia są pojemne i można w nie zapakować wiele produktów. Takie rozwiązanie powoli zaczynają doceniać młodzi ludzie! Czy za niedługo na polskich chodnikach zaroi się od wózków na zakupy? Na to wygląda.

To będzie nowy trend? Pokolenie Z zachwycone

Młodzi, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup auta i pakowanie wszystkie w bagażnik mają problem. Robiąc zakupy muszą dźwigać ciężkie torby, co jest męczące. Z pomocą przychodzą doświadczeni seniorzy, którzy upraszczając sobie życie – pakują wszystko w wózeczek i tak przemieszczają się po mieście.

Ja się śmiałam jak byłam nastolatką bo "wiocha". Teraz 30 lat i [...] nalezą się osiedlowym babciom przeprosiny. Wszystko tam włożę w sobotę, jak […] w rajd po rynku, nikt mnie nie zatrzyma

Sam mam 29 lat i z takim chodzę na zakupy. Wszystkie emerytki na dzielni mi zazdroszczą, bo jest wypasiony

Can't wait aż serio będą one w modzie - czytamy w komentarzach.

ZOBACZ: MEMY na zakończenie roku szkolnego 

Misiek Koterski pokazał synowi niezłe babki! Aktor zabrał rodzinę nad morze!