Europejski Stadion Kultury 2024

Strefa kibica na ESK 2024. Tak Polakom w meczu z Austrią kibicowali rzeszowianie

2024-06-21 19:17

To były piękne sportowe emocje! W strefie kibica Europejskiego Stadionu Kultury 2024 było je czuć na każdym kroku. Zobaczcie naszą fotorelację z tego pięknego sportowego wydarzenia!

Strefa kibica Europejskiego Stadionu Kultury 2024

Europejski Stadion Kultury 2024 wystartował już na dobre. Trzy dni imprez, wystaw, pokazów i oczywiście koncertów przyciągać będą tłumy ludzi. Nie inaczej było w piątek podczas zorganizowanej przy tej okazji w Parku Sybiraków strefie kibica.

Miłośnicy piłki nożnej mogli dać upust swoim emocjom na dwie godziny przed koncertem głównym tegorocznego ESK. Organizatorzy festiwalu specjalnie z myślą o kibicach piłki nożnej przygotowali na terenie wydarzenia specjalnie wytyczoną strefę kibica. Dzięki temu uczestnicy zabawy mogli tuż przed koncertami obejrzeć grę polskiej reprezentacji z Austriakami.

Strefa kibica ESK 2024 otwarta była w godzinach od 18. do 20. Jeszcze przed startem meczu wypełnił ją tłum kibiców żądnych piłkarskich emocji.

Postanowiliśmy jeszcze przed koncertem otwarcia zajrzeć do strefy kibica. Zobaczcie naszą fotorelację z tego pięknego sportowego wydarzenia.

Przypomnijmy, że w tegorocznym Euro rozgrywanym na niemieckich stadionach Polacy grać mieli trzy mecze: z Holandią, Austrią i Francją.

Strefa kibica Europejskiego Stadionu Kultury 2024

Zobacz naszą galerię!

Estrada Rzeszowska zaprasza na Europejski Stadion Kultury 2021