Sanok: 19-latek wiózł pieszego na masce audi i porzucił na drodze bez pomocy

i

Autor: Pixabay

Sanok: 19-latek wiózł pieszego na masce audi i porzucił na drodze bez pomocy

2020-12-30 11:43

Pomylił grę GTA z życiem? Trudno wytłumaczyć zachowanie 19-latka z Sanoka, który w grudniu uszkodził jeden z samochodów, a kiedy poszkodowany próbował go zatrzymać, potrącił mężczyznę, wiózł na masce swojego auta, a potem porzucił bez pomocy.

Opis zdarzenia, które miało miejsce w grudniu na terenie Sanoka może jeżyć włos na głowie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierujący audi dwukrotnie uszkodził inny samochód. Poszkodowany próbował go zatrzymać. Wtedy wydarzyło się coś nieoczkiwanego - siedzący za kierownicą audi 19-latek potrącił mężczyznę, przewiózł go kilka metrów na masce swojego auta, a kiedy pieszy spadł na jezdnię, zostawił go bez pomocy i odjechał.

Czy mógłbyś zostać policjantem w drogówce? Rozwiąż ten test i przekonaj się!

Pytanie 1 z 18
Gdy kogoś nie znam, oceniam go po jego wyglądzie

Kryminalni szybko ustalili, gdzie uciekł 19-latek. W miejscu zatrzymania przebywał z 22-letnim znajomym, u którego znaleziono woreczek wypchany marihuaną. Tym samym obaj mężczyźni trafili na komendę. Nastolatek usłyszał zarzuty arzuty narażenia potrąconego mężczyzny na utratę zdrowia i życia. Podejrzany jest także o posiadanie i udzielenie środków odurzających w warunkach recydywy. Sąd postanowił aresztować go na trzy miesiące. Łącznie grozi mu kara do 4,5 lat więzienia.

22-latek z kolei został objęty policyjnym dozorem.

Policja nie ujawnia, jaki jest stan potrąconego mężczyzny.

Posłuchaj o właściwościach olejku sosnowego i terpentynowego. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Praca wre na rzeszowskiej "Stali"