Rzeszowski StartUP MIX. Urban Lab Rzeszów zaprasza na darmowe spotkania

i

Autor: Unsplash.com/ John Schnobrich

Rzeszowski StartUP MIX. Urban Lab Rzeszów zaprasza na darmowe spotkania

2022-06-16 11:40

Pierwsze spotkanie już 23 czerwca. Jego uczestnicy w nieformalnej atmosferze będą mogli zaprezentować przed ekspertami swoją propozycję biznesową. Będzie można też wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

Spotkania Rzeszowskiego StartUP MIX organizowane są w ramach działań Business City Lab i adresowane są przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy, jak również do tych, które szukają unikalnej wiedzy i nowych dróg osobistego rozwoju. Mają być też przestrzenią do współpracy nauki, biznesu, organizacji pozarządowych oraz administracji.

Pierwsze spotkani e zaplanowane jest 23 czerwca o godzinie 18.00. By wziąć w nim udział konieczne jest jednak wcześniejsze wysłanie prezentacji swojego pomysłu na maila rzeszowskiego Urban Labu. Spośród nadesłanych propozycji wybranych zostanie 5 do 7-minutowych prezentacji.  Z każdej edycji zaś wyłoniona zostanie jedna osoba, która podczas gali finałowej zawalczy o końcowe zwycięstwo.

W trakcie spotkań Rzeszowskiego StartUP Mix na uczestników czekał będzie panel dyskusyjny , w którym udział wezmą  zarówno pomysłodawcy, jak również  innowatorzy, naukowcy i przedstawiciele  samorządów z Polski i zagranicy. Będzie też możliwość nawiązania kontaktów między początkującymi a doświadczonymi przedsiębiorcami i ekspertami, instytucjami wspierającymi biznes oraz studentami.

Kolejne spotkania zaplanowane są 22 września i 17 listopada, gala finałowa zaś odbędzie się 8 grudnia.

QUIZ: Mentalnie jesteś kobietą czy mężczyzną? Sprawdź, co mówi twoje wewnętrzne "ja"

Pytanie 1 z 8
Potrafisz zrobić 50 pompek bez najmniejszego problemu?
Posłuchaj, kiedy stosuje się leczenie jodem radioaktywnym. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Obiad malutkiego jeża Stasia