Pięcioraczki z Podkarpacia

i

Autor: Screen z TikToka Rodziny Clarke Pięcioraczki z Podkarpacia

Pięcioraczki z Podkarpacia

Rodzina pięcioraczków z Horyńca stanęła przed trudną decyzją. "Jutro udaję się na spotkanie"

2024-07-10 13:45

Jak poinformowali ostatnio rodzice pięcioraczków z Podkarpacia, ich rodzina mierzy się z problemami finansowymi. Ich przyczyną jest utrata głównego źródła dochodu. Jak informowali, w grę wchodzi nawet powrót do Polski. Okazuje się jednak, że być może mama pięcioraczków znalazła rozwiązanie tej sytuacji. – Jutro udaję się na spotkanie – zapowiedziała.

Problemy rodziny Clarke w Tajlandii

Rodzina Clarke przekazała ostatnio smutne wiadomości swoim obserwującym w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, rodzice słynnych pięcioraczków stracili pracę. Ich kontrakt z TVN-em, który był jednym z głównych źródeł ich dochodu dobiegł końca. Równocześnie musieli także zamknąć firmę na Amazonie. Przełożyło się to oczywiście na problemy finansowe, a te na konieczność podjęcia decyzji o ewentualnym powrocie do Polski.

Jak się okazuje, być może pani Dominika znalazła rozwiązanie problematycznej sytuacji. 

– Przez wiele lat uczyłam w szkole średniej w Anglii. Udzielałam też wielu korepetycji osobom na różnym poziomie – przekazała. Wyjaśniła też, że przed rozpoczęciem działalności tego typu będzie musiała założyć na miejscu firmę. – Jutro udaję się na spotkanie z księgową, która wytłumaczy mi, na czym polega założenie firmy w Tajlandii – stwierdziła.

Quiz. Zagraniczne seriale z lat 90. To były prawdziwe hity. Jak dobrze je pamiętasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki jest tytuł serialu, w którym występuje postać Fry'a, pracującego dla Planet Express?

Pięcioraczki z Horyńca obchodzą pierwsze urodziny

Zobacz naszą galerię!

Pięcioraczki z Horyńca znikają z internetu! Mama podjęła drastyczne kroki