Robert Lewandowski

i

Autor: rl9/annalewandowska/Instagram Córki zrobiły prezent Lewandowskiemu na Dzień Ojca.

Informacje

Robert Lewandowski dostał wyjątkowy prezent od swoich córek. Tego się nie spodziewał

2024-06-24 10:30

Reprezentacja Polski straciła już szanse na awans do fazy pucharowej Euro 2024, ale Robert Lewandowski i tak może mieć spore powody do radości. Nie wiąże się to jednak z życiem zawodowym, tylko prywatnym. Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca sprawiły mu córki.

Wyjątkowy prezent dla Roberta Lewandowskiego. Córki postarały się o poprawę humoru taty 

Euro 2024 dla nas tak naprawdę już się skończyło. Wprawdzie pozostał nam jeszcze do rozegrania mecz z Francją, ale jego wynik nie ma już żadnego znaczenia w kontekście awansu Polaków do fazy pucharowej. To, że we wtorek wracamy do domu, jest już przesądzone.

Powodów do radości nie ma z pewnością Robert Lewandowski. Kapitan polskiej kadry w turnieju zagrał jedynie pół godziny, a to przez kontuzję, której nabawił się tuż przed mistrzostwami. Piłkarz Barcelony pozytywną energię może jednak czerpać z innego źródła. A konkretnie od swoich córek, które z okazji Dnia Ojca pokusiły się o wyjątkowy prezent.

Laurka na Dzień Ojca dla Lewandowskiego

Jak wszyscy wiemy, Robert Lewandowski oprócz bogatej kariery piłkarskiej, ma także bardzo ciekawe życie prywatne. Jest ojcem dwóch dziewczynek – siedmioletniej Klary i czteroletniej Laury. W mediach społecznościowych bardzo chętnie dzieli się relacjami ze swojego rodzinnego życia. Wraz z żoną, Anną Lewandowską, mocno dbają jednak o to, aby nie upubliczniać  wizerunku córek, stąd też zdjęcia robione są zazwyczaj tak, aby było widać jak najmniej.

Anna Lewandowska na Instagramie pochwaliła się prezentem, jaki Robert dostał od swoich córek. To wyjątkowa laurka zatytułowana „Dzień Taty. Laurka od Klary i Laurki. Jak wygląda?

Anna Lewandowska

i

Autor: annalewandowska/Instagram Córki zrobiły prezent Robertowi Lewandowskiemu na Dzień Ojca.

ZOBACZ: STREFA KIBICA EUROPEJSKIEGO STADIONU KULTURY 2024

EURO 2024: Test niemieckiego Mc Donalda. Wysoka cena, mało cebuli i ogórka