Edukacja

Rekrutacja na studia w Rzeszowie. Oto najbardziej obleganie kierunki na UR

2024-06-14 10:40

W Uniwersytecie Rzeszowskim trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025. Kandydaci rekrutują się za pomocą elektronicznego systemu. Do 13 czerwca UR zarejestrował już liczbę 5 tysięcy zgłoszeń, obejmujących blisko 3 tysiące kandydatów i kandydatek. - To zdecydowanie więcej niż w zeszłym roku – podaje UR. Jakie kierunki są najbardziej oblegane?

Najbardziej oblegane kierunki studiów na UR

Tegoroczni maturzyści dostaną swoje wyniki 9 lipca 2024 roku. Nie przeszkadza to jednak już teraz aplikować na wymarzone przez siebie kierunki studiów i uczelnie. - System rejestracji na studia w Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunki wymagające egzaminów wstępnych zamknie się 12 lipca, natomiast na pozostałe kierunki 19 lipca. Druga tura rekrutacji na studia w Uniwersytecie Rzeszowskim rozpocznie się 7 sierpnia – informuje Uniwersytet Rzeszowski.

W tym roku maturzyści mają do wyboru nowe kierunki na UR. To między innymi Media, Visual and Social Communication. - W dzisiejszym świecie cyfryzacji, umiejętność efektywnej komunikacji wizualnej i społecznej staje się kluczowa – podaje UR. Jakie kierunki studiów są najbardziej oblegane w 2024 roku? Zobacz to w naszym zestawieniu:

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Pojawił się prawdziwy tłum