REGION: Dostaliście maila z podpisem „Zespół viaTOLL”?  Skarbówka ostrzega przed oszustami!

i

Autor: Unsplash.com/ Towfiqu barbhuiya

Dostaliście maila z podpisem „Zespół viaTOLL”? Nie klikajce w link!

2022-01-31 14:52

Dostaliście maila z podpisem „Zespół viaTOLL”? Uważajcie! Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie ostrzega mieszkańców Podkarpacia przed fałszywymi mailami, podpisanymi przez „Zespół viaTOLL". Oszuści nakłaniają w nich do płatności w ramach umowy w systemie viaTOLL odsyłając przy tym do fałszywej strony www.

Ostrzegamy przed fałszywymi e-mailami, podpisanymi przez „Zespół viaTOLL", które nakłaniają do płatności w ramach umowy w systemie viaTOLL i odsyłają do fałszywej strony www - piszą na swojej stronie internetowej urzędnicy z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. Jak podkreślają- maile są próbą wyłudzenia danych do logowania oraz danych autoryzacyjnych do bankowości. Celem oszustów jest oczywiście kradzież pieniędzy z konta bankowego ofiary.

CZYTAJ TAKŻE: Pijany kierowca jazdę zakończył w rowie. Jechał zygzakiem i stracił panowanie nad autem

Nie dajcie się oszukać!

Nie dajcie się jednak nabrać - świadczenia usługi viaTOLL zostały zakończone jeszcze końcem września ubiegłego roku. Tym samym nie są pobierane już pieniądze za przejazd drogami płatnymi za pośrednictwem wspomnianego systemu. Jeśli zaś mail dotyczący usługi viaTOLL, trafił do skrzynki- zgłoście to skarbówce.

Rzeszów po raz 30. gra z Wielką Orkiestrą

QUIZ: Czy dobrze znasz cytaty z kultowych reklam?

Pytanie 1 z 15
Dokończ zdanie: "A świstak siedzi i zawija je w te..."