Polskie seriale

i

Autor: Youtube/screen/Canva Czy rozpoznasz polski serial po fragmencie piosenki? Trudny test dla fanów seriali

Quiz

Quiz. Czy rozpoznasz polski serial po fragmencie piosenki? To trudny test, nawet dla fanów

2024-05-17 14:55

Polskie seriale z pewnością są wyjątkowe. Z tą tezą nikt nie będzie dyskutował. Wyjątkowe są także piosenki, które niewątpliwie kojarzą się z legendarnymi produkcjami. Potraficie odgadnąć serial po fragmencie piosenki rozpoczynającej lub kończącej serial? Przygotowaliśmy dla was quiz.

Seriale ogląda mnóstwo z nas. Niektórzy nie wyobrażają sobie popołudnia bez obejrzenia choćby jednego odcinka swoich ulubionych produkcji. Każdy serial posiada swoją czołówkę, która prawie zawsze potrafi zapaść w pamięć. Elementem charakterystycznym czołówki lub tak zwanej tyłówki, jest też piosenka, bardzo często wykonywana przez znanych artystów. Czy potraficie odgadnąć serial po fragmencie piosenki? To z pewnością zadanie dla wyjątkowych fanów polskich seriali. 

W naszym quizie znajdziecie fragmenty piosenek pochodzących z tych polskich seriali, które przeszły do historii i na trwałe zapisały się w pamięci widzów. Jesteśmy pewni, że oglądaliście je wszystkie. Mamy jednak małe wątpliwości, czy pamiętacie dokładnie teksty poszczególnych piosenek, które się z nimi kojarzą. Niemniej jednak, zachęcamy was do rozwiązania quizu. Komplet punktów będzie naprawdę porządnym wynikiem. Liczymy, że będziecie się dobrze bawić. To taki mały powrót do przeszłości, na który zawsze warto poświęcić kilka chwil. 

Quiz. Rozpoznasz serial po fragmencie piosenki? To zadanie nie będzie łatwe dla każdego

Pytanie 1 z 15
"Dzień jak co dzień, dzień po dniu. Wciąż się dzieje życia cud". Z jakiego to serialu?
M jak miłość. Brutalny napad na Marcina! Dorwie gangstera Roberta, ale jego ludzie mu tego nie darują

ZOBACZ: IMIONA NAJLEPSZYCH ŻON! LISTA NIE JEST DŁUGA