Przerażające zdjęcie! Siedziały na barierce balkonu na 9. piętrze. O włos od tragedii!

i

Autor: Facebook Spotted: Rzeszów

Przerażające zdjęcie! Siedziały na barierce balkonu na 9. piętrze. O włos od tragedii!

2022-06-24 9:21

Przerażające zdjęcie obiegło media społecznościowe. Na facebookowej grupie Spotted: Rzeszów opublikowano zdjęcie, na którym widać skrajnie niebezpieczną sytuację. Kilka dziewczyn postanowiło usiąść na barierce balkonu na dziewiątym piętrze! Sprawą zajęła się rzeszowska policja.

Media społecznościowe obiegło przerażające zdjęcie, na którym widać pięć dziewczyn siedzących na barierce balkonu na dziewiątym piętrze jednego z rzeszowskich wieżowców. - Pozdrawiam rodziców dziewczynek, które usiadły sobie na barierce balkonu na 9-tym piętrze w bloku. Może warto porozmawiać z pociechami zanim dojdzie do tragedii – pisał autor zdjęcia, które udostępnił na grupie Spotted: Rzeszów. Pod postem pojawiła się fala komentarzy. Sytuacja była na tyle niebezpieczna, że trafiła nawet na policję. Sprawę badają rzeszowscy mundurowi.

Łąki kwietne w Rzeszowie

Przerażające zdjęcie! Siedziały na barierce balkonu na 9-tym piętrze

Pod niepokojącym zdjęciem pojawiła się fala komentarzy. W nich możemy przeczytać między innymi:

„Selekcja naturalna”,

„Tiktok sam się nie nagra”,

„Tak jest jak autorytety się czerpie z tiktoków i innych pierdół”, "

Wystarczy, że jedna druga lekko by popchała i tragedia na miejscu. Brak wyobraźni" – grzmią internauci.

Siedziały na barierce balkonu na 9-tym piętrze. Policja bada sprawę

We wtorek dyżurny rzeszowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące niebezpiecznej sytuacji. Jak relacjonuje nam asp. sztab. Magdalena Żuk na miejsce udał się patrol policji. Mundurowi nie potwierdzili zgłoszenia, ale z interwencji została stworzona notatka.

- W sprawie trwają policyjne czynności. Ustalamy między innymi do, którego mieszkania przypisany jest balkon – tłumaczy asp. sztab. Magdalena Żuk