Pracownik fast-foodu zdradza szczegóły pracy

i

Autor: zerkos16/TikTok Pracownik fast-foodu zdradza szczegóły pracy

Ciekawostki

Pracownik fast-foodu zdradza szczegóły pracy. Tego nie widzą klienci

2023-07-17 14:08

Ostatnio na TikToku popularność zyskuje filmik z zaplecza jednego z barów fast-food. Jego pracownik pokazuje sposób, w jaki czyszczony jest grill służący do przygotowywania burgerów. To skuteczna metoda, ale ma jedną istotną wadę.

Spis treści

  1. Pracownik fast-foodu zdradza szczegóły pracy. Tego nie wiedzieliśmy
  2. To niebezpieczna metoda. Lepiej nie stosujcie jej w domu

Pracownik fast-foodu zdradza szczegóły pracy. Tego nie wiedzieliśmy

Każdego dnia w barach typu fast-food przygotowywanych jest mnóstwo burgerów. Dla wielu z nas tajemniczą kwestią jest sposób, w jaki utrzymywana jest czystość w tych lokalach. Okazuje się, że pracownicy stosują jedną metodę, która jest zarówno prosta i skuteczna, ale za to może być niebezpieczna. Na czym polega?

W wielu sieciach fast-food wykorzystywane są głównie grille elektryczne. To przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa, ale również higieny. Takie urządzenie jest łatwiejsze w czyszczeniu i ta czynność jest dosyć szybka. W filmiku opublikowanym na TikToku możemy zobaczyć, w jaki sposób czyści się grille w restauracjach. Stosowana jest do tego duża ilość lodu, który rozsypywany jest po rozgrzanej powierzchni. Następnie, używany jest skrobak. Pozwala to na szybkie pozbycie się niechcianego tłuszczu i resztek przypalonego mięsa.

To niebezpieczna metoda. Lepiej nie stosujcie jej w domu

Wprawdzie ta metoda wydaje się bardzo praktyczna i nie zabiera dużo czasu, jednak może okazać się dla nas bardzo niebezpieczna. W komentarzach pod filmikiem pojawiły się opinie na ten temat. Osoby, które wypróbowały metodę ostrzegają o możliwości oparzenia. Lód w połączeniu z gorącą powierzchnią zamienia się w parę, a ta może wyrządzić wiele złego. Ponadto, rozgrzany metal w połączeniu z lodem może pęknąć. Lepiej nie stosujmy tej metody w domu. To zbyt niebezpieczne.

ZOBACZ: TU W RZESZOWIE ZAWSZE BĘDZIESZ STAŁ W KORKACH. TYCH ULIC UNIKAJ!

"Ani Jednej Więcej. Przestańcie nas zabijać". Kobiety w Rzeszowie wyszły na ulice!