Pokazał Rzeszów z 1994 roku. Nie do poznania! Most Zamkowy wbija w fotel [WIDEO]

2020-05-27 8:48 Sylwia Indycka-Rosół
Pokazał Rzeszów z 1994 roku. Nie do poznania! Most Zamkowy wbija w fotel
Autor: YouTube, screen

Ten filmik to prawdziwa perełka w zbiorach materiałów na YouTube o Rzeszowie. Trafił do sieci 26 maja i szybko podbija serca internautów. Trudno się dziwić - Rzeszów jest na nim nie do poznania.

Rzeszów w latach 90.

Choć wielu pamięta lata 90. tak, jakby były dopiero wczoraj, stolica Podkarpacia od tego czasu zmieniła się nie do poznania. Rzeszów jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Co roku przybywa tu nowych mieszkań, ale i inwestycji stricte miejskich.

Sporo zmieniło się też na drogach - nie tylko przybyło nowych, a dawne są poszerzone. Zupełnie inaczej wygląda też polska motoryzacja. W latach 90. królowały modne maluchy i polonezy. Teraz mamy znacznie większe zróżnicowanie marek i modeli samochodów.

Inna wreszcie była uliczna moda i nasze zwyczaje. W Rzeszowie nie było galerii handlowych, więc zakupy robiło się tylko na targowiskach i w lokalnych sklepikach. Rzeszowianie podczas wypadu na miasto stroili się w dzwony, jeansowe i skórzane kurtki. Panowie nosili wąsy, panie uwielbiały trwałe na włosach. Wolny czas spędzało się na przykład w kinie na 3 Maja, a jadało niekoniecznie kebaby.

Rzeszów sprzed lat: Materiały w sieci

W sieci można znaleźć różne materiały pokazujące przemianę stolicy Podkarpacia. Na jeden z kanałów YT trafił właśnie filmik nakręcony w Rzeszowie w 1994 roku zza szyby samochodu.

Trzeba przyznać, że wiele miejsc jest tu niemal nie do poznania. Zwłaszcza Most Zamkowy, w rejonie którego nie ma żadnych zabudowań.

Wiele wskazuje na to, że filmik szybko stanie się hitem. Sami zobaczcie:

Posłuchaj o diecie wzmacniającej włosy i paznokcie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Kwitnie Edukacyjny Sad Owocowy w Rzeszowie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.