Stalowa Wola: Pijany 23 - latek uszkodził siedem samochodów!

2020-10-19 14:50 a.z.
s
Autor: Podkarpacka policja

Blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który w Stalowej Woli na uszkodził siedem samochodów! Do tego doszło w sobotę w nocy ulicy Poniatowskiego - za kierownicą siedział 23-latek, który swoim samochodem uderzał w auta stojące na przydrożnym parkingu.

W miniony weekend stalowowolscy policjanci dwukrotnie interweniowali na miejscach zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierowców. W piątek przed południem 35-letni kierowca forda transita jazdę zakończył dachowaniem. Badanie wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Następnego dnia wieczorem w Stalowej Woli, 23-latek kierujący alfą romeo uszkodził kilka samochodów stojących na parkingu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. 

Tym razem kierujący alfą romeo, jadąc ul. Poniatowskiego uszkodził 7 samochodów stojących na przydrożnym parkingu. Mężczyzna próbował odjechać z miejsca zdarzenia, jednak szybka reakcja świadków doprowadziła do jego obywatelskiego ujęcia. Sprawcą zdarzenia okazał się 23-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Badanie przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało 2,4 promila alkoholu w jego organizmie.

Stalowowolscy policjanci wyjaśniają okoliczności obu zdarzeń oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Posłuchaj o cholesterolu, dowiedz się dlaczego warto dbać o jego prawidłowy poziom. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Rzeszowianie podzielili się życiodajną czerwoną kroplą