Robert Lewandowski

i

Autor: PAP/Leszek Szymański Nowe wieści o Lewandowskim. W sieci pojawiło się nagranie.

Euro 2024

Nowe wieści o Robercie Lewandowskim. W sieci pojawiło się nagranie!

2024-06-18 7:59

Najnowsze informacje w sprawie stanu zdrowia Roberta Lewandowskiego napawają optymizmem. Nasz napastnik miał dziś przejść kolejne badania, po których pojawił się na treningu. To pocieszające w kontekście piątkowego starcia z Austrią.

Robert Lewandowski zagra z Austrią? Pojawiły się nowe informacje

Informacje o dzisiejszych ewentualnych badaniach Lewandowskiego pierwszy podał portal Meczyki.pl. Okazuje się, że nasz kapitan jest na dobrej drodze do powrotu na boisko, a to niezwykle pozytywne wiadomości przed piątkowym spotkaniem z Austrią. Oczywiście występ napastnika w drugim grupowym meczu Polaków nie jest jeszcze potwierdzony, ale staje się to bardzo prawdopodobne. Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższym czasie.

Po godzinie 12.00 w internecie zaczęły pojawiać się materiały z nagraniami Lewandowskiego, który wziął udział w treningu piłkarskiej reprezentacji Polski. Robert Lewandowski pojawił się na boisku treningowym w trakcie zajęć. Porozmawiał z Michałem Probierzem, chwilę pobiegał i zanotował lekki trening z piłką — napisał w serwisie X Mateusz Miga z TVP Sport.

Informacje o kondycji Lewandowskiego przekazał także Łukasz Gikiewicz. Według niego, Robert jest już po badaniach.

-Robert Lewandowski już po badaniach. Wrócił na trening Polaków i razem z Selekcjonerem Michałem Probierzem omawiają dalszy plan działania – czytamy na profilu piłkarza.

W pierwszym grupowym meczu Polacy przegrali z reprezentacją Holandii 1:2. Już w piątek o godzinie 18.00 czeka nas drugie starcie, w którym zmierzymy się z Austrią.

ZOBACZ: JAKIMI SAMOCHODAMI JEŻDŻĄ POLSCY PIŁKARZE?

Robert Lewandowski wrócił do treningów

Przyśpiewki polskich kibiców na Euro 2024

Pytanie 1 z 9
Biało-czerwone to...
Listen on Spreaker.