Nocą wrzucili do schroniska 10 szczeniąt i dwie matki: „Jakim potworem trzeba być?”

i

Autor: Tarnobrzeskie Stowarzyszenie"Chrońmy Zwierzęta" Schronisko u Machowiaków

Nocą wrzucili do schroniska 10 szczeniąt i dwie matki: „Jakim potworem trzeba być?”

2021-11-26 13:25

W środę kamery monitoringu schroniska u Machowiaków w Tarnobrzegu zarejestrowały trzech mężczyzn, którzy pod osłoną nocy przerzucili przez ogrodzenia pudło. W nim znajdowały się szczenięta. Na nagraniu widać, jak mężczyźni wrzucają także jedną z matek: - przerzucona jest jak worek ziemniaków!!! - czytamy w opisie zbiórki, którą założyło schronisko. Pieniądze mają zostać przeznaczone na odrobaczenie i zaszczepienie zwierząt.

W środę około godziny 21.00 do Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Chrońmy Zwierzęta zostały podrzucone szczenięta i dwie matki. Monitoring schroniska nagrał całe zdarzenie. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak trzech mężczyzn po kolei przerzuca pudło, w którym znajdowały się małe pieski, a później jedną z matek. Na facebookowym profilu schroniska u Machowiaków możemy przeczytać, że zwierzęta są już bezpieczne.

„Jakim potworem trzeba być?”

W internetowej zbiórce pieniędzy możemy przeczytać, że sytuacja w schronisku jest dosyć poważna. Potrzebne są pieniądze, na odrobaczenie, zaszczepienie porzuconych szczeniąt i sterylizację dwóch matek.

- Jakim potworem trzeba być? Co one winne?! Ludzie naprawdę nie mają sumienia!!!! […] Wystarczyło pomyśleć wcześniej o kastracji!!! Aż krzyczeć się chce z żalu. Proszę zauważyć na nagraniu jak jedna z matek przerzucona jest jak worek ziemniaków!!! Przecież te istoty tak samo mają uczucia jak my, ludzie!! Nadal nie możemy się pozbierać – czytamy w opisie zbiórki.

Link to zbiórki zamieszczamy »TUTAJ«

Nielegalne paszporty covidowe. Kolejne osoby zatrzymane