Ciekawostki

Niesamowite rzeczy na dnie Jeziora Tarnobrzeskiego. Co znajduje się pod wodą?

2024-07-11 15:15

Jezioro Tarnobrzeskie to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc na Podkarpaciu. Szczególnie latem, gdy mieszkańcy województwa podkarpackiego jądą tam całymi rodzinami, by spędzić czas na wodą i nieco się ochłodzić w upalny dzień. Ale co skrywa Jezioro Tarnobrzeskie? Dzięki uprzejmości Tarnobrzeskiego Centrum Nurkowania LOK Octopus możemy zajrzeć pod lustro wody.

Jezioro Tarnobrzeskie – atrakcyjne miejsca na wypoczynek

Jezioro Tarnobrzeskie to zbiornik wody o powierzchni 455 hektarów i jedna z najdłuższych plaż w południowej Polsce. Mieszkańcy Podkarpacia i nie tylko, którzy przybywają nad jezioro odpocząć ochłodzić się w upalne dni mogą liczyć na mnóstwo atrakcji zgromadzonych wokół. Akwen jest wspaniałym miejsce na weekendowe wypad i z pewnością z takiego założenia w lato 2024 wyjdzie mnóstwo osób, które odwiedzą to miejsce.

Co skrywa Jezioro Tarnobrzeskie?

Jeden z największych sztucznych akwenów w Polsce skrywa pod lustrem wody wiele ciekawych rzeczy. Dzięki uprzejmości Tarnobrzeskiego Centrum Nurkowania LOK Octopus możemy zobaczyć, co znajduje się w wodzie. Oprócz wspaniałych ryb możemy tam znaleźć np. zainscenizowaną scenę. Manekin ubrany w medyczny fartuch stoi przy łóżku. Co to może oznaczać? Zobaczcie, co jeszcze skrywa Jezioro Tarnobrzeskie, bo można naprawdę się zaskoczyć!

Eska Summer City Olsztyn! X Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach
Listen on Spreaker.