Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz. Pomocny i życzliwy

i

Autor: KPP Ropczyce

Informacje

Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz. "Pomocny i życzliwy"

2023-08-28 10:26

Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz. Policjant od 2017 roku pracował jako oficer prasowy komendy w Ropczycach. O śmierci funkcjonariusza podkarpacka policja poinformowała w piątek.

Podkarpacka policja w żałobie. Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz

Aspirant Wojciech Tobiasz pracę w policji rozpoczął w 2012 roku. Na początku pełnił służbę patrolową w Komisariacie Policji w Sędziszowie Małopolskim. Od 2017 roku był oficerem prasowym komendy w Ropczycach.

W służbie dał się poznać jako oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant oraz pomocny i życzliwy kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności – możemy przeczytać na stronie policji.

Policjant zmarł nagle w wieku 46 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak – czytamy w oficjalnym komunikacie. 

ZOBACZ: OGROMNY POŻAR W ZAKŁADZIE PROUKUJĄCYM OPONY W DĘBICY!

Ruszył proces Sebastiana Sz. i Mateusza M. oskarżonych usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny w Rzeszowie na ul. Siemiradzkiego