Najgorsze mieszkania do wynajęcia?! Te oferty można znaleźć w Polsce! [GALERIA]

2020-09-25 12:12 Sylwia Indycka-Rosół

Rynek mieszkań na wynajem w Polsce może zaskakiwać. Ceny bywają wysokie, a warunki, delikatnie mówiąc, słabe. W sieci można znaleźć oferty mieszkań tak zle, że aż trudno w nie uwierzyć. Sami zobaczcie!

Najgorsze mieszkania do wynajęcia

Każdy, kto choćby za czasów studenckich, szukał mieszkania lub pokoju do wynajęcia wie, że niektóre oferty bywają zaskakujące. Nie brakuje mieszkań, które dawno nie widziały remontu, umeblowane rodem z PRL-u, z cuchnących linoleum na podłogach i wersalkami, które pamiętają czasy młodości właścicieli lokum. Takie oferty nie są jednak najgorsze. Okazuje się, że niektórzy właściciele mieszkań brną w mieszkaniowe absurdy jeszcze dalej.

Na profilu FB o wdzięcznej nazwie "Ch*jowe mieszkania do wynajęcia" można znaleźć prawdziwe perełki na wynajem. Okazuje się, że w Polsce można wynająć pokój, który ma dokładnie 3 metry kwadratowe. Są i takie, w których uderzymy o sufit, jeśli mamy powyżej 1,6 metra wzrostu. Są wreszcie pokoje bez okien, a nawet pokój wykonany z balkonu - na szczęście z ogrzewaniem w postaci łazienkowego grzejnika.

Poza kwestiami wizualnymi i metrażem wzrok mogą przykuć wyoskie ceny i wymagania właścicieli, o których często informują już w ogłoszeniach. Czy można wynająć pokój z dostępem do kuchni i zakazać w niej gotować? Okazuje się, że tak. To nie wszystko! Po więcej odsyłamy do galerii powyżej. Uwaga, te zdjęcia są dla ludzi o mocnych nerwach!

Zobacz też:

Posłuchaj o kaszy bulgur. Czy znasz jej wartości odżywcze i walory prozdrowotne? To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
ESKA XD #003