Na Podkarpaciu powstają nowe sklepy i stacje paliw

i

Autor: Pixabay.com

Na Podkarpaciu powstają nowe sklepy i stacje paliw

2023-04-07 14:18

Na terenie Podkarpacia pojawiają się nowe sklepy, ale nie tylko. W styczniu informowaliśmy, że w województwie podkarpackim pojawią się także nowe stacje paliw. Wśród nowych punktów handlowych powstaną takiej jak sklep Dino, czy Bricomarché. Zobaczcie, gdzie się otworzą.

Nowe stacje paliw na Podkarpaciu 

Wśród nowych placówek, które w najbliższym czasie otworzą się na Podkarpaciastacje paliw MOL. To węgierska firma, która w porozumieniu z Orlenem przejęła w Polsce ponad 400 stacji po wchłoniętym przez Orlen, Lotosie. MOL pojawią się w kilkunastu lokalizacjach na terenie województwa podkarpackiego, to: Sanok (ul. Krakowska), Rzeszów (ul. Batalionów Chłopskich), Tarnobrzeg (ul. Sikorskiego), Krosno (ul. Podkarpacka), Stalowa Wola (ul. Jana Pawła II), Przeworsk (ul. Lwowska), Leżajsk (Wierzawice), Głogów Małopolski (ul. Rzeszowska), Jasionka 908D, Jarosław (ul. Jana Pawła II), Ropczyce (ul. Mickiewicza). Na Podkarpaciu pojawią się także nowe sklepy. Jakie i gdzie? Szczegóły poniżej.

Dino zabiega o budowę sklepu w Mielcu

„Portal Spożywczy” poinformował, że spółka Dino Polska S.A. złożyła w mieleckim Starostwie Powiatowym wniosek o pozwolenie na budowę „obiektu handlowo-usługowego wraz z „infrastrukturą towarzyszącą”.

- Wniosek został złożony w styczniu i jest aktualnie procedowany. DINO jako lokalizację swojego sklepu wskazało działkę w miejscowości Tuszyma, położoną od strony Rzemienia, między drogą wojewódzką 985 a linią kolejową 25 – czytamy na portalspozywczy.pl.

Bricomarché w Kolbuszowej już ruszył

Kolejnym sklepem, który pojawił się w ostatnich dniach na mapie Podkarpacia jest Bricomarché. Ten otworzył się dla mieszkańców Kolbuszowej 22 lutego. Mieści się przy ulicy Tarnobrzeskiej 25A. Jest to dziewiąty sklep Bricomarche w województwie podkarpackim. W ich asortymencie znajdziemy artykuły DIY, budowlane i dekoracyjne dla domu i ogrodu.

Zamaskowany bandyta strzelił do sprzedawczyni, bo nie chciała dać mu pieniędzy. Seria brutalnych rozbojów w Krakowie