LPR

i

Autor: materiały prasowe

Mężczyzna wyskoczył z budynku urzędu miasta. Dramat w Nowej Dębie

2023-02-28 13:26

Do dramatycznej sytuacji doszło w Nowej Dębie w województwie podkarpackim. W poniedziałek, 63-letni mieszkaniec wyskoczył z trzeciego piętra tamtejszego urzędu miasta. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Wcześniej miał uciec z nowodębskiego szpitala.

Do groźnej sytuacji doszło w miniony poniedziałek (27 lutego) w Nowej Dębie. Jak ustalił „Super Express” 63-letni mężczyzna uciekł z nowodębskiego szpitala. Podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona rzecznik prasowy KMP Tarnobrzeg potwierdziła "SE", że taka interwencja miała miejsce około godziny 17.00. Mundurowi poszukiwali mężczyzny przez kilkadziesiąt minut.

Mężczyzna skoczył z budynku urzędu miasta w Nowej Dębie

63-latek został znaleziony przed budynkiem Urzędu Miasta i Gminy w Nowej Dębie.

- Mężczyzna targnął się na własne życie poprzez wyskoczenie przez okno - precyzuje dla „SE” podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona.

Mężczyzna wyskoczył z trzeciego piętra urzędu i w chwili jego odnalezienia był przytomny. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego 63-latka do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 2 w Rzeszowie.

Pamiętaj! Jeżeli masz jakiś problem zadzwoń do Centrum Wsparcia na bezpłatny numer: 800 70 22 22.

Pomoc możesz również uzyskać dzwoniąc pod bezpłatne numery:

  • Telefon zaufania dla dorosłych: 116 123.
  • Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 (czynny codziennie od godziny 12.00 do 2.00).

Aktualne dane dotyczące ośrodków pomocowych znajdziesz na stronie: www.pokonackryzys.pl. W sytuacji zagrożenia życia zadzwoń na numer alarmowy 112.

Zimowe ćwiczenia w Bieszczadach