Memy

Memy o grzybiarzach. Internet w formie! Te obrazki bawią do łez

2023-12-30 11:34

Tegoroczne jesienne grzybobranie rozpoczęło się już na dobre. Grzybiarze coraz częściej wybierają się na poszukiwania najlepszych okazów. Podczas gdy w lasach zaroiło się od grzybów, w internecie zaroiło się od memów o grzybiarzach. Wybraliśmy dla was najlepsze z nich!

Najlepsze memy o grzybobraniu i grzybiarzach

Hmm… To jak witają się grzybiarze? No, jak to jak? Przecież tutaj nic nie ma! To powitanie zna chyba każdy grzybiarz.

Godziny poszukiwania grzybów, a koszyczek na powrocie z lasu nadal pusty? Oj, taką sytuację zna chyba każdy grzybiarz, szczególnie początkujący. Najlepiej radzić sobie z nimi z humorem. Takie okoliczności po prostu nastrajają do żartów. A stąd już tylko krok do powstawania memów.

Zbieranie grzybów jest wyjątkowo specyficznym hobby. Chodzenie po lesie – czasem wielogodzinne – wpatrywanie się w trawy i zarośla, a przy tym robienie regularnych uników przed pajęczynami nie każdemu może wydawać się idealnym spędzaniem czasu, a jednak mimo niedogodności co roku na grzybobranie ruszają prawdziwe tłumy zapaleńców. Nic dziwnego, że później w sieci roi się aż od memów i żartów o grzybobraniowej tematyce. Tworzą je zarówno pasjonaci leśnych wypraw, jak i osoby, które przyglądają się im jedynie z zewnątrz.

Postanowiliśmy przejrzeć memy dotyczące zbierania grzybów i zebrać je w galerii! Sprawdźcie, czy znacie je wszystkie! Który jest najtrafniejszy? Dajcie znać w komentarzach!

Grzybobranie 2023. Zobaczcie najlepsze memy o grzybiarzach!

Czy warto jeść grzyby?
Listen on Spreaker.