Linia lotnicza dla psów

i

Autor: BarkBox/Facebook/screen Linia lotnicza specjalnie dla psów. Mogą zabrać ze sobą ludzi

Informacje

Linia lotnicza specjalnie dla psów. Na pokład mogą zabrać ze sobą ludzi

2024-04-24 12:27

To zupełna nowość, ale jednocześnie coś, na co wiele osób czekało od dawna. Osób, ale nie tylko. Linie lotnicze Bark Air już w maju wystartują z pierwszymi lotami specjalnie dostosowanymi dla...psów. Co ważne, psy będą mogły zabrać ze sobą na pokład ludzi.

Linia lotnicza powstałą z myślą o psach. Te loty będą wyjątkowe

Wprawdzie loty ze zwierzętami odbywają się już od dłuższego czasu, ale do tej pory miały one różny charakter. Warunki nie zawsze należały do najlepszych, a jak wiadomo, każdy pasażer zasługuje na komfortową podróż. I teraz rzeczywiście ma tak być. Linie lotnicze Bark Air w swojej ofercie będą miały już niedługo wyjątkową usługę.

Loty przygotowane specjalnie dla psów? Tak, to możliwe i to już niebawem. Wszystko zostanie przygotowane w taki sposób, żeby zwierzęta nie musiały podróżować w specjalnych transporterach, a mogły przebywać na pokładzie samolotu razem z ludźmi. Tutaj jednak priorytetowo traktowany będzie psi pasażer.

Z pewnością zastanawiacie się, jak to będzie w szczegółach wyglądało. Już spieszymy z odpowiedzią. Linie lotnicze Bark Air skupione są przede wszystkim na podróżowaniu psów. Dlatego też przygotowane są dla nich specjalne bilety, które kupuje oczywiście właściciel. Każdy bilet dla psa zawiera także bilet dla jednego człowieka. Oczywiście za dodatkową opłatą można powiększyć ten skład. Istotne jest także to, co wyjątkowego będzie się znajdowało na pokładzie. Co sprawi, że podróż będzie przebiegać komfortowo?

Jak będą podróżowały psy?

Oczywiście trzeba zapomnieć o wszelkiego rodzaju transporterach. Zamiast w klatce, psy będą podróżować na wygodnych kanapach, na których znajdą także koc z uspokajającymi zapachami. Co istotne, psiaki dostaną pożywienie i zabawki, a także będą mogły siedzieć na kolanach swoich właścicieli. W skrócie, będą mogły siedzieć tam, gdzie będą czuć się najwygodniej i bezpiecznie.

Na chwilę obecną, Bark Air pojawi się na wybranych lotniskach w Nowym Jorku, Los Angeles i Londynie, ale to dopiero początek. Linie już zapowiedziały, że w planach w niedalekiej przyszłości jest znacząca rozbudowa siatki połączeń.

ZOBACZ: JADOWITE ZWIERZĘTA W POLSCE. ICH UKĄSZENIE MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ TRAGICZNIE

Zwierzęta w filmie Nic na siłę. Ta scena rozbawi Was do łez