Koronawirus w rzeszowskich szpitalach. Nowe przypadki

2020-09-15 14:43 A.Z.
Gdzie w woj. podlaskim można ZA DARMO wykonać tekst na koronawirusa?
Autor: Łukasz Gągulski/SE Gdzie w woj. podlaskim można ZA DARMO wykonać tekst na koronawirusa?

Kolejny szpital w Rzeszowie z przypadkami koronawirusa. Ten potwierdzono u trzech osób z personelu medycznego Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Numer 1 przy Szopena.

Kolejny szpital w Rzeszowie z przypadkami koronawirusa. Ten potwierdzono u trzech osób z personelu medycznego Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Numer 1 przy Szopena. A chodzi o pracowników Kliniki Chirurgii Szczękowej - pozytywne wyniki potwierdziły wczorajsze badania przesiewowe. 

Nowe zakażenie wśród pracowników administracji potwierdzono dziś w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie. Łącznie w ognisku potwierdzono 11 pozytywnych przypadków w tym u 1 pacjenta, 5 osób z personelu medycznego oraz u 5 pracowników administracyjnych szpitala. Osoby ze styczności z osobami z potwierdzonym zakażeniem objęto kwarantanną. Dochodzenie epidemiologiczne jest w toku. 

Jeżeli chodzi o ognisko w firmie KORAL – tu ogółem potwierdzono 16 wyników dodatnich w tym 15 pracowników i 1 osobę z kontaktu (11 powiat rzeszowski, 2 z powiatu łańcuckiego i dębickiego oraz jedna osoba z powiatu przeworskiego). Tu także trwa dochodzenie epidemiologiczne.

Posłuchaj o badaniach genetycznych, w jakich przypadkach warto je wykonać. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Mieszkańcy Rzeszowa zaniepokojeni stanem prac na Zalewie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.