Kolorowe jeziora, krzywa wieża, polska piramida: Znasz te atrakcje w Polsce? [QUIZ]

2020-05-22 12:57 Sylwia Indycka-Rosół
Kolorowe jeziora, krzywa wieża, polska piramida: Znasz te atrakcje w Polsce?
Autor: Wikipedia/kolaż

Epidemia koronawirusa trwa, a to oznacza, że wielu z nas wakacje spędzi w Polsce. Te wcale nie muszą być nudne, bo atrakcji mamy naprawdę sporo, a niektóre wbijają w fotel. Znasz je?

Koronawirus a wakacje

Wielu z nas w tym roku zrezygnuje z wyjazdów zagranicznych. Wciąż nie wiadomo, kiedy bedą otwarte granice i, choć już mówi się, że loty międzynarodowe będą wznawiane w czerwcu lub lipcu, to wciąż nie wiadomo, na jakich zasadach. Pozostaje zatem zaplanować wakacje w Polsce, a te wcale nie muszą być nudne i drogie.

Bon wakacyjny

Przypomnijmy, że w tym roku osoby zatrudnione na etatach mają szanse na otrzymanie bonu na wakacje o wartości bagatela 1000 złotych. Warunkiem jest spędzenie urlopu w kraju. O szczegółach pisaliśmy w artykule poniżej.

Nietypowe atrakcje turystyczne w Polsce

Wakacje w Polsce także mogą być atrakcyjne. Mamy bowiem wiele miejsc, które potrafią przyciągać swoim urokiem lub są po prostu niecodzienne. Wiesz, gdzie można w Polsce znaleźć piramidę? Widziałeś polską krzywą wieżę albo kolorowe jeziorko? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o polskich atrakcjach turystycznych. A może już wiesz wszystko? Mamy dla Ciebie krótki quiz:

Wirtualne podróżowanie: miejsca na Podkarpaciu warte odwiedzenia po pandemii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Posłuchaj, jak fazy Księżyca wpywają na zdrowie ludzi. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.