Eska Summer City 2024

Eska Summer City 2024 w Rzeszowie. Szykuje się niezapomniane lato!

2024-07-10 15:34

Wakacje trwają już w najlepsze a to oznacza jedno - ruszamy z tegoroczną akcją Eska Summer City! Gdzie pojawimy się w tym roku? Słuchajcie Radia Eska 99,4 i 104,9 FM, a także wpadajcie na rzeszow.eska.pl i śledźcie nasze media społecznościowe!

Eska Summer City 2024

Startujemy z kolejna edycja Eska Summer City! Szukajcie nas w centrach miast, nad wodą i na imprezach, bo tak jak Wy - uwielbiamy się bawić! Wszędzie, gdzie nas złapiecie, gwarantujemy wakacyjny vibe i dobrą zabawę. Mamy dla Was mnóstwo konkursów z nagrodami i gadżetów do rozdania.

Szczegółowy rozkład jazdy podamy już wkrótce, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że będzie się działo! Pamiętajcie - wszędzie będzie towarzyszyło nam nasze eskowe auto! Wypatrujcie go uważnie!

Eska Summer City w Rzeszowie i nie tylko!

Eska Summer City w Rzeszowie już trwa! Na początek podzielimy się z naszymi Słuchaczami i Czytelnikami informacją o czterech akcjach w Solinie wraz z PKL Solina!

Ekipa Radia Eska Rzeszów pojawi się na miejscu w 14 lipca, 27 lipca, 20 sierpnia i na koniec wakacji, czyli 28 sierpnia!

To nie jedyne akcje, jakie przygotowaliśmy dla naszych Słuchaczy i Czytelników! Jak co roku pojawimy się też w wielu miejscach w Rzeszowie (i nie tylko). O szczegółach będziemy informować z wyprzedzeniem!

Serdecznie zapraszamy na każdą naszą akcję Eska Summer City w Rzeszowie, bo mamy dla Was mnóstwo gadżetów i z chęcią posłuchamy Waszych planów na tegoroczne wakacje! Nie może Was zabraknąć, więc słuchajcie Radia Eska 99,4 i 104,9 FM, a także wpadajcie na rzeszow.eska.pl i śledźcie nasze media społecznościowe!

Ruszamy Eska Summer City 2024!

Zobacz nasza galerię!

Eska Summer City Olsztyn. Pomarańczowa ekipa odwiedziła Kortosferę. Bawiliśmy się kosmicznie!