Myślał, że wygrał fortunę. Fatalny błąd gazety przyprawił o prawie o zawał

i

Autor: Fot. Pixabay.com

Wydarzenia

Emeryt myślał, że wygrał fortunę. Ten błąd przyprawił go prawie o zawał

2024-02-23 8:34

Od euforii prawie do zawału- takie przeżycia ma za sobą 87-letni mieszkaniec Rzymu. Najpierw dowiedział się, że wygrał 64 miliony euro w grze liczbowej, a potem, że gazeta, która podała wynik losowania, wydrukowała go z błędem.

Myślał, że wygrał fortunę. Chciał kupić dzieciom domy 

Włoskie media poinformowały, że emeryt z Wiecznego Miasta wypełnił kupon popularnej gry liczbowej Superenalotto, w której regularnie padają bardzo wysokie wygrane. Dzień po wtorkowym losowaniu kupił gazetę, by sprawdzić, jakie liczby w nim padły, a gdy przeczytał, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Trafiłem całą kombinację liczb. To wydawało się jak sen. Zagrałem za 2 euro i wygrałem 64 miliony. Nareszcie poczułem się bogaty. Żyję z emerytury. Pobiegłem do kolektury i tam zaczął się mój dramat- opowiedział mężczyzna, cytowany przez prasę.

ZOBACZ: Te dzieci nie zostaną dopuszczone do pierwszej komunii

Fatalny błąd gazety przyprawił o prawie o zawał

Relacjonował: “Powiedziano mi, że wylosowane liczby to nie te, które wydrukowano w gazecie. Pokazali mi właściwe liczby. A ja już zdążyłem sobie wyobrazić, jak wydaję pieniądze. Postanowiłem kupić dom każdemu z moich dzieci i wnuków i wreszcie mieć trochę finansowego spokoju”.

Kiedy właściciel kolektury powiedział mi, co się stało, mało co nie dostałem zawału - podkreślił senior.

Chce on teraz podać do sądu dziennik, który wydrukował błędny wynik losowania. Wyjaśnił, że „odchorował to". - Nie umiem korzystać z internetu, gram w Superenalotto, a potem kupuję gazetę, by sprawdzić liczby - mówił. 

Mój sen trwał krótko - podsumował. 

10 gwiazd, które mają wpis w kartotece. Co przeskrobali?